Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek az jó, ha anyukám...

Szerintetek az jó, ha anyukám képét szeretném magamra tetováltatni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 30. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Miért akarnád? Én valahogy emberi képet nem tetováltatnék magamra. Szerintem max nevet, monogramot.
2015. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert van rá okom.
2015. máj. 30. 22:29
 3/10 Shai-Hulud ***** válasza:
59%
És gondolod, hogy az jó lesz a párodnak, ha minden este az anyós néz vele szemközt? :D
2015. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
én nem tenném, akkor már inkább a nevét, születési dátumát, vagy ilyesmit. arcképet nem tudnak igazán szépre megcsinálni, és nem is ízléses, még akkor sem jó ötlet, ha okod van rá.
2015. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

én arckép helyett inkább valami mást választanék, mondjuk valami személyes, közös, jó emléket szimbolizálót, vagy ami anyukád személyiségét jellemzi. én is tervezek anyukám tiszteletére tetoválást, még nincs pontos ötlet a fejemben, de két dolgot biztos tartalmazni fog: lila orgonát (a kedvenc virága) és nyílméregbékákat (fél a békáktól, de nagyon szépnek tartja őket :D)


nehéz jó portrétetoválót találni, és ez különösen az a műfaj, ahol nagyon-nagyon jó művészt kell választani, aki borsos árat is kér majd érte. ráadásul egy ilyen tetoválásnak szerintem a helyét sem könnyű megválasztani.

valamint kellemetlen lenne, ha a páromra szex közben anyám nézne vissza... monogramot, nevet meg én olyan semmilyennek tartom..

2015. máj. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2015. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
neeeem. semmiképp.ha kinn lennél mondjuk L.A-ban és ott egy rohadt drága tetoválószalonba csináltatnád ott is csak talán. itt magyarországon nagyon ritka aminőségi munka. arcot meg főleg el lehet rontani. lehet ki is fakul egy idő után. ha meg elrontják az árnyékolást és sötétlesz akkor még ijesztőbb. egész életedre egyolyat? én nem kockáztatnám meg.
2015. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szerencsésebb, ha szimbolikusan oldod meg. (Rá emlékzetető dolog, közös emlék, stb.) Egyrészt nem annyira direkt, másrészt a portrék - szerintem - nem néznek ki annyira jól emberen.

(Az mondjuk kétségtelen, hogy meg tudják jól csinálni.)


06-01 16:28 ->

Ugyan már... Gondolom tetoválást csak az L.A. Inkben láttál. Magyarországon nagyon erős a tetoválók mezőnye és ha valaki körülnéz, egész biztosan megtalálja azt, aki portrékban a legjobb.

Magyarországon ritka a minőségi munka? Te jó ég, ne a szomszádban varrass és látsz minőséget, azt sem tudom, melyik tetoválót hozzam fel példának, annyi kőprofi van itthon, a műsor, amire próbálsz hivatkozni egy kirakati vicc.

2015. jún. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Őrizzed a szívedben, ne a bőrödön. Ilyeneket nem tudnak rendesen megcsinálni, ahogy írták is itt többen, meg pláne az idő nagyon eltorzítja.
2015. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Oppa. Elnezest a velemenyemert :D

Kulonbseg van a rengeteg tetovalt ismerosom tetovalasainak minosege kozott meg az L.A. ben latott rohadtjo tetovalasok kozott. Leszarom a musort. Eloben lattam. De rogton kezeljuk a masikat ugy mintha hulye lenne. Gratulalok.

Lehet hogy vannak jo tetovalok. Nem mintha aztmondtam volna hogy nincsenek. De enmeg nem talalkoztam olyannal aki ugy megtudott volna csinalni egy arcot hogy azt egy eleten at hordja valaki.

2015. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!