Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti mit szólnátok?

Ti mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Kettő éves évfordulónk lesz nemsokára barátommal, és kitaláltuk, hogy mi lenne, ha lenne egy közös tetkónk! Eddig semmi gond, csak az, hogy anya utálja a tetkókat, de pár éve mikor akartam csináltatni azt mondta, hogy várjam meg a 18-at, majd utána. A 18-at 2 hónap múlva töltöm tehát azt se lehet mondani, hogy nem vártam meg.:)

A "felejtsd el és megbánod úgyis" szövegeket kérem mellőzni, szülők válaszát kérném, hogy Ők mit szólnának, főleg, hogy édesanyám nem szereti őket.:D

Köszönöm a válaszokat előre!



2015. okt. 19. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem örülnék, elmagyaráznám, hogy koránt se biztos hogy együtt maradsz a sráccal, ne tedd tönkre egy életre magad. De ha már elmúltál 18, akkor nem tehetnék semmit. Ha nem, akkor elbeszélgetnék a szalon tulajával, ahol kiskorút varrnak, persze ügyvéd jelenlétében.
2015. okt. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmiképp se szeretnem 18. szülinapom elott mert ez amolyan "ígéret", hogy azelott nem csinàltatok:)
2015. okt. 19. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szülő vagyok, de nem azért nem szeretném a tetkót, mert mondjuk én nem kedvelem a tetkókat, hanem azért, mert csak 18 éves vagy, lehet, hogy két év múlva más lesz a szerelmed, és a közös tetkó az elmúlt szerelemre emlékeztet csak. Ha tetoválást szeretnél, akkor azt magadért csináld, ne másért.
2015. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél olyan mint az én lányom.Ahány fiú, annyi tetko.2 van eddig neki és egyiket se engedtük és nem volt 18 éves.Be kéne záratni az összes tetováló műhelyt.Tönkreteszik a fiataljaink bőrét és jövőjét.Szemét pénzhajhászok.
2015. okt. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez tény és való, hogy lehet más lesz majd de én sose ezt nézem hiába vagyok fiatal. Most gondolhat mindenki gyerekesnek és bármi hasonlónak de sok élő példát tudnék mondani, hogy hányan vannak még mindig együtt.:) No mindegy, ez az én véleményem.
2015. okt. 24. 14:50
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem eddig egy sincsen és eddig anya se engedte de 18 évesen nagykorukent szerintem nyugodtan megcsinaltathatom. Az első baratom nevét azért vagy miatta egy tetkót azért nem csináltattam volna soha de ez így nekem más.:)
2015. okt. 24. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!