Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit szólnátok hasonló (rocker)...

Mit szólnátok hasonló (rocker) hajhoz? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném feketére festeni a világosbarna hajam, és esetleg minimális kék vagy lila melirt bele.. Leginkább féloldalasan szeretném, de szerintetek hogy állna nekem? 13 éves rocker lány, fekete farmer, fekete felső, szögecses bakancs, kerek arc, nagy zöld szemek... Válaszaitokat előre is köszönöm! :)

2015. szept. 22. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A fekete festék árt a legjobban és nem igazán illik egy tinihez. Én is befestettem 13 évesen feketére, én is rocker voltam, de hülyeség volt, úgy nézett ki mintha paróka lenne, annyira természetellenes volt a fekete haj rajtam. Most szőke hajjal sokkal jobban nézek ki, nem kell fekete haj ahhoz hogy rocker legyél. Lilát kéket festeni is világos hajba a legkönnyebb. Meg a sötét ruhák is jobban állnak a világos hajjal. Habár én szoknyákat hordok, meg csipkés, nőies rocker cuccokat. Így még a pasik is oda vannak értem. :Đ
2015. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 opened paradise ***** válasza:
100%
Imádnám,de nem egy 13 évesen.
2015. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ennyiből még nem tudom, jól állna-e Neked, de a fekete szín elég problémás világosbarna hajjal, állandóan fested a tövét vagy pokoli ronda lesz a lenövés. A páromnak rengetegféle hajszíne volt, extrémek is, a feketét bánta meg egyedül emiatt... Igaz, ő nem akarta folyton festeni a tövét, tuti van, akit az ilyen macera nem érdekel.
2015. szept. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm, ment a zöld kéz! Még várok válaszokat! :)
2015. szept. 23. 11:30
 5/11 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem szólók is mondták, nem attól lesz valaki rocker, hogy fekete a haja, és attól, hogy rocker vagy, még nem kell feltétlenül fekete hajúnak lenned.

Ne Gerard Wayt, az Andygyereket, meg a többi rockertinit (akik azt hiszik, akkor rocker valaki, ha full feketébe öltözik, amúgy mindegyik tök ugyanúgy néz ki) utánozd, hanem legyenek saját ötleteid. Nem kell ragaszkodnod a feketebandáspólófeketefarmerbakancsésszegecsek dologhoz, mert ebből csak a birkaeffektus jön le másoknak...próbálj meg egyedibb lenni :)

2015. szept. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ha már csak a kisebb problémákat nézzük, szerintem tök unalmas egy full fekete szett + fekete haj kombó.

én rocker lányként, arra törekszem, hogy minél világosabb legyen a hajam, hogy ha esetleg sötét cuccokat veszek fel, akkor legyen kontrasztos.


a másik, nagyobb probléma, hogy eszméletlenül roncsol(hat)ja a hajadat, és nem érdemes 13 évesen egy életre elb*szni a hajadat.

plusz nagyon ronda, ha kezd lenőni, pláne, hogy neked világos barna a hajad, és gondolom nem akarod 1-2 hónaponta festeni.

2015. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ugye viccelsz? 13 évesen?? nem akarlak megbántani, de nehogy megtedd, ha szüleid megengedik neked, akkor asszem elveszítem a hitem az emberiségben.. 17/rockerL ..
2015. szept. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Rávettetek, hogy ne fessem be! :D :)
2015. szept. 24. 17:47
 9/11 anonim válasza:
Nekem sokkal jobban tetszik a barna haj. :)
2015. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha neked az tetszik, akkor festesd, de én pl. nem ajánlanám, mert a fekete szín öregít szerintem a legjobban és a legtöbb embernek nem is áll jól - mondom úgy, hogy én is rocker vagyok.

17/L

2015. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!