Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit szólnátok hasonló (rocker)...

Mit szólnátok hasonló (rocker) hajhoz? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném feketére festeni a világosbarna hajam, és esetleg minimális kék vagy lila melirt bele.. Leginkább féloldalasan szeretném, de szerintetek hogy állna nekem? 13 éves rocker lány, fekete farmer, fekete felső, szögecses bakancs, kerek arc, nagy zöld szemek... Válaszaitokat előre is köszönöm! :)

2015. szept. 22. 19:02
1 2
 11/11 anonim válasza:
ilyet ne csinálj, hogy ennyire kimutatod hogy rocker vagy, ez szánalmas lassan, nem attól vagy rocker hogy milyen bakancsod van, vagy hogy te hogy öltözködsz, én is rocker vagyok, igaz fiú és 17, de én semmit nem teszek azért hogy rockernek nézzek ki, egyedül a hajam nőttetem most hosszabra, de nem annyira nagyon, csak olyan fejtetőtől állig vagy nem is tudom hogyan fogalmazzam meg. se festeni, se semmit nem fogok tenni hogy én most menőnek tűnjek, mutassam hogy mekkora rocker vagyok, mert nekem a rock az szívhez szól, nem abból áll hogy megmutassam ki vagyok én.
2016. márc. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!