Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen tetoválásokról? (KOI)

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek nem túl elcsépelt?

Én (talán) ilyet szeretnék alkarra...

Persze csak, akkor ha kitalálta valami egyedibb variációt, aminek számomra még mélyebb mondanivalója van.

Csajok, nők nektek mi róla a véleményetek?

Előre is köszönöm a válaszokat, a nemeteket és korotokat mindenképpen írjátok! :)



2015. jún. 3. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy másnak mennyire tetszik, hanem az, hogy NEKED mennyire tetszik, mivel rajtad lesz, nem máson. Nekem egyébként nem tetszenek az ilyen halas izék, de ettől függetlenül, ha te ezt akarod, hát rajta. (23F)
2015. jún. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég elcsépelt, de ha te ezt szeretnéd, akkor ne hallgass másra. (20L)
2015. jún. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
MINDEN tetovalas, abra, forma elcsepelt valahol.
2015. jún. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
de nagyon elcsépelt,de inkább egy ilyen,mint egy nonfi
2015. jún. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyet szeretnék a jobb vádlimra :) Nagybátyámnak az alkarján van. Láttam már több emberen ilyet, de nekem nagyon tetszik :)

21L

2015. jún. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Őszintén, melyik tetoválás nem elcsépelt?
2015. jún. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönom a válaszokat...

Még átgondolom, úgyis kicsit a távolabbi jővőre terveztem, addig még sok kaland vár :)


Utolsó! A legtöbb tényleg elcsépelt és maga a gazdája sem tudná megmagyarázni, hogy miért pont olyanja van, illetve az "eredeti" jelentését sem ismeri (utóbbi az ilyen divatosabbakra jellemző mint pl. a koi)... De azért vannak nagyon kreatívak is melyek bizonyos emlékekhez, célokhoz köthetőek és okosan lettek megválasztva.

2015. jún. 3. 12:27
 8/13 anonim ***** válasza:

1. Ha neked tetszik akkor ne érdekeljen mások véleménye.

2. Azzal légy tisztába hogy rengeteg emberen található ehhez hasonló Koi ponty.

És ennek a halnak megvan a jelentése nézz utána neten.

2015. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy megvan a jelentése, igazából amiatt tetszik. Csak azt nem tudom még, hogy mivel és hogy "kombináljam", hogy egyedibb legyen... :)
2015. jún. 3. 14:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Az már csak rajtad múlik mivel teheted egyedibbé :)
2015. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!