Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hova csináltassak tetoválást?

Hova csináltassak tetoválást?

Figyelt kérdés
Egy gyémántot szeretnék, de még nem tudom hogy hova..A szüleimmel már megbeszéltem sikerült rászednem őket, hogy beleegyezzenek ezzel nincs gond inkább azzal, hogy olyan iskolába járok ahol valamennyire elítélik az ilyen dolgokat..nem szólnak érte csak nem igazán szeretik ezért nem akarom, hogy ebből a jövőben baj legyen illetve, ha esetleg olyan munkát kapok,akkor emiatt ne legyenek gondjaim.Mindenképpen olyan helyre szeretném ahol látszódna,de nem szembetűnően.Először a felkaromra, kicsivel a könyököm fölötti részre gondoltam.Szerintetek? Vagy ha az a hely nem lenne jó akkor tudnátok valami jó helyet mondani neki? :)
2015. febr. 21. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha gyemantrol van szo en nekem lenne egy par otletem :P kulcsomt ala csipo , persze elol nem a derekra. A konyok folott is jo de akar comb a popsinalatt vagy esetleg meg vadli egybol a terd ala nekem meg a labfejem is tetszik. Csuklo, kezfej, mellkas gondolom nem jatszik. Esetleg meg a bordan tudnam elkepzelni oldalt. Vagy meg mell ala kozepre. De szerintem meg a combon elol is jol nez ki.
2015. febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 UltimateGold válasza:
Azt ajánlom sehova! Idős korodban még megbánhatod!!!!!!!!!!!!!!
2015. febr. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!