Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hova csináltassak tetoválást?

Hova csináltassak tetoválást?

Figyelt kérdés
a helyzet az, hogy a csuklóm belső részére szerettem volna egy szöveget, de mivel olyan munkám lesz, ahol nem engedélyezett, hogy látsszon, ezért az kilőve. Olyan helyre szeretném, ahol látszik, mert végül is miért ne, ha már csináltatok, de nem olyanra, ahol szembetűnő rögtön. :) gondoltam a felkarom belső részére vagy esetleg a vállamra. Szerintetek. 18/L

2014. júl. 8. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg a lapockádra? Nekem felkarra nem tetszik.
2014. júl. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt a felkar belső részét sose értettem, nekem nem tetszik. Nem írtad milyen munkád lesz, de nőknél a lapocka is necces, nyári ruhákból, elegánsabb ruhákból kilátszik. Has/derék/comb jöhet inkább szóba, vagy hátul derékon.
2014. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Csinálj a nyakadra vagy a kezedre szerintem ott neked tetszeni fog vagy még talán a lábadra is csinálhatnál vagy még a hátadra
2014. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én a hátamra akarok csináltatni egy tetkót és ez megtetszett nektek tetszik jó helyen van?

és kb mennyibe kerűl??


www.westend-tattoo.hu/hu/kepek/tetovalas/sarkany/37681

2014. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!