Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hova csináltassak egy ilyen...

Hova csináltassak egy ilyen típusú tetoválást?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval, már van 2 tetoválásom és a harmadikat szeretném most megcsináltatni, csak nem tudom, hova. A kicsit "eldugottabb" helyeket részesítem előnyben, mert nem szeretnék tetoválások miatt kellemetlen helyzetbe kerülni szóval karra nyak első és oldalsó felére és egyéb könnyen meglátható helyekre nem szeretném semmiképp. Viszont azt se szeretném ha túl közel lennének egymáshoz a tetoválásaim szóval nem tudom, hova kellene mert van egy az oldalamon a bordámnál és egy a nyakcsigolyáimnál vagy hogy hívják :D

Mivel egy rövid kis idézetet szeretnék, hátamon nem nézne ki jól (meg a lapockámra nem is szeretnék).

Segítsetek kérlek:)

Gondoltam még a hasamra, le. Illetve a bokámra is, a külső oldalára. Mit gondoltok ?



2014. jan. 23. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
felkar belső oldala?
2014. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az mondjuk nem rossz ötlet :) de nem lenne feltűnő ? ha ujjatlant veszek fel azért meg lehet látni :\
2014. jan. 23. 16:55
 3/3 anonim válasza:
agyek? csipo?
2014. jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!