Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválást csináltassak...

Milyen tetoválást csináltassak? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az az igazság,hogy félek,szóval valami pár szavas mondat kéne. engem régen sokat cseszegettek az általnos iskolában és valami ezzel kapcsolatos szöveget szeretnék,hogy nem szabad mások véleményére hallgatni,vagy valami ilyesmit de nem tudom pontosan mi legyen. (angolul sem tudok, de jó lenne angolul) 17 éves lány vagyok
2014. máj. 16. 16:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy az alhasamra szeretném (ha ez számít)
2014. máj. 16. 16:26
 2/6 anonim ***** válasza:
17 evesen semmilyet. normalis studioban el is kuldenek, hogy hozd magaddal anyut/aput, mielott magadra varratsz valamit, amit meg sajat bevallasod szerint sem ertesz...
2014. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
képzeld okoska, vinném magammal anyut :)
2014. máj. 16. 16:49
 4/6 anonim ***** válasza:

képzeld okoska, elég szánalmas, hogy gyk-n kérdezed mit varrass magadra... ennél nevetségesebb nem lehetnél, főleg hogy az első értelmes válaszadónak elkezdesz flegmázni.

ennek fényében a javaslatom: homlokodra egy L betűt. :) tükrözné a személyiséged. te primitív p*csa...

2014. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Menj ölelgesd meg édesanyukád,hogy egy ekkora nyonorékot hozott a vilára. Ha feltűnt volna, tudom,mit szeretnék csak a pontos szöveget nem. A lényege megvan,nem csak úgy kitaláltam,hogy 'valamit'.. Nemhiszem,hogy egyébként sok közöd lenne hozzá, hogy mit hogyan csinálok, mert én ÉRTELMES válaszokat várok.
2014. máj. 16. 21:25
 6/6 anonim ***** válasza:

"Milyen tetoválást csináltassak?"

"...hogy nem szabad mások véleményére hallgatni..."


Ezt magadnak kéne kitalálnod, nem idegeneknek megmondani, hogy mi lenne neked jó.

2014. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!