Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválást csináltassak?

Milyen tetoválást csináltassak?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, és szeretném meglepni valami olyannal amit akkor sem bánok, meg a esetleg szakítunk, szóval nem név meg ilyenek, de olyan ami kifejezi, ogy mennyire szeretem és (jelenleg)vele szeretném leélni az életem ,mert szeretem! Nem tudok kitalálni olyat ami kifejezi ezt szavak nélkül :(

2015. febr. 17. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Egyrészt, ha magadtól nincs ötleted, akkor ne varrass, másrészt teljesen mindegy, mit varratsz, ha szakítotok, örökre ottmarad a nyoma egy félresikerült kapcsolatnak. Ezt akarod?
2015. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval..egyrészt ne itt keress ötletet, másrészt hiába nem név, akkor is a kapcsolatotokat jelképezné, ergo szakítás után rettentően utálnád majd a mintát.
2015. febr. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Minden köthető valamihez. Szóval ennyi erővel ne egyek ne igyak tulajdonképp ne csináljak semmit mert majd ... hozzá fog kötni. Amúgy nem bannám meg mert az életem egy boldog és jó részét szimbolizálná. De úgy látom csupa olyan okostojás van aki pszichológusnak készül ;)
2015. febr. 18. 06:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem okostojás vagyok, hanem gondolkodó ember ;)

És a munkám során sokat beszélgetek emberekkel, sokszor terelődik a szó a tetoválásokra, és sokan élnek megbánt tetoválással, ami egy volt kapcsolatot szimbolizál. Nem I love Tibi feliratok, hanem pl az ex kedvenc állata, közös emlékek, stb, ami kìvülállónak nem tűnik annak ami.

pl az egyik haveromnak volt egy szív alakú teknős tetoválása, amit a barátnőjének varratott...szakítottak, a csaj szemétkedett vele, stb, a srác megutálta a csajt és a tetoválást is. Jött egy másik csaj, a teknősből dínó lett, a csaj viszont szintén lelépett. Remélem a következő csaj a fekete kockákat fogja szeretni, mert már csak az tünteti el,a teknősből dínót.

2015. febr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem már van tetoválásom, exem miatt, ő volt az első barátom 2 évig voltunk együtt, a mai napig nem bántam meg :)
2015. febr. 18. 11:21
 6/7 anonim válasza:
Csináltasd jézust a hátadra ;)
2015. febr. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem csináltass egy rózsát a karodra. Az jelképezi a szerelmeteket. Ha meg szakítasz vele akkor meg egy szép minta.
2015. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!