Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Most már érdemes lenne tetoválni?

Most már érdemes lenne tetoválni?

Figyelt kérdés

Több, mint fél éve megvan a minta és a hely ahova szeretném. De már előtte is terveztem, hogy lesz, nézegettem a mintákat, de valahogy egyik sem jött be. Aztán most már megvan a saját elképzelés.

(20/F)



2015. jan. 17. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni, én 5 éve tervezem és tudom is mit, hova akarok varratni, még mindig ugyanazt amit 5 éve. De még nem vagyok 100% biztos benne (csak 90%), szóval várok még... nem akarom elsietni, aztán leszedetni/takargatni majd 40 évesen mikor már másképp gondolkodok teljesen és nem tetszik.
2015. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9 év tervezés után, tegnap írtam rá a tetoválóra :) a minta már akkor megvolt, de vàrtam azt, aki olyan stílusban tenné rám, amit elképzltem. Aztán pedig arra vártam, hogy legyen elég rutinja, és eléggé kiforrott stílusa.
2015. jan. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fél év az semmi. De egy év is semmi. 5-6 év az már oké, de a biztos az, ha már egy évtizede tudod, hogy nem fogod megbánni, és az életed része lehet.
2015. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat! :)
2015. jan. 20. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!