Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Jobban fáj az ujjon/tenyéren...

Jobban fáj az ujjon/tenyéren lévő tetoválás? Hamarabb kopik?

Figyelt kérdés

Ilyen helyekre gondolok:

[link]

[link]

Az ilyen mindennapi dolgok nem koptatják jobban, mint például a mosogatás, vagy ilyesmi?:D



2014. aug. 6. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy tetováló mondta egyszer hogy ő ilyeneket nem is igazán szeret vállalni mert hamar kopik. Az olyan is ami az ujjak közé van tetoválva.
2014. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ismerősöm gyűrűmintát tetováltatott az ujjára, és konkrétan a tenyere felé lévő rész lekopott neki szinte teljesen, mire egyáltalán begyógyult. szóval én nem ajánlanám :/
2014. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, akkor csuklóra lesz, köszönöm. :)
2014. aug. 6. 18:57
 4/4 Eszter válasza:
Nekem van egy a tenyeremen, lassan egy éves lesz, és igen, megkopott kicsit, de igazából az én hibámból, mert utána egyből mosogattam meg ilyenek. Ha nagyon ügyelsz rá, míg be nem gyógyul, akkor szerintem elég tartós tud maradni, persze gyakrabban kell átüttetni, mint mondjuk egy alkaron lévőt:)
2014. szept. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!