Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválást szeretnél?...

Milyen tetoválást szeretnél? (vagy milyen van már? )

Figyelt kérdés

Most rakom össze a portfóliómat, és nyilván azt szeretném, hogy amellett hogy tükrözi a stílusomat és rajztudásomat, a kliensek számára is érdekes legyen.


Nem konkrét tervekre vagyok kíváncsi, inkább csak nagy körvonalakban az elképzelésekre.


Micsodát: állat, idézet, geometrikus, horror, portré, vallásos, növény, hüllő, rovar, tárgy...egyéb?


Hogyan: színes, fekete-fehér, blackwork, oldschool, fotorealisztikus, aquarell, new school, japán(irezumi), maori, biomechanikus, anime, graffiti...egyéb?


Előre megmondom, ezeket nem, mert sem nem kreatívak, sem nem jelentenek szakmai kihívást:

[link]



2014. aug. 5. 17:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én a fotorealisztikus tetkókat szeretem, meg a képkeretbe foglaltakat. Mivel nő vagyok magamon a színes jobban tetszik, állat és növénymotívumok vannak rajtam eddig, mindegyik fotorealisztikus. De a sötét horroros témákat imádom például férfiakon, h azok is reálisan vannak elkészítve.meg az anatómiás tetkókat( bordák, izmok,gerincoszlop stb...)Ja és a fantasy elemekből összerakott tetoválások is tudnak szépek lenni, szintén realisztikus formában :D Nekem stílusilag tényleg csak azt tud tetszeni XD
2014. aug. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A Stay Strongos nem kéne, mert iszonyatosan sablonos.

Meg az ilyen "never give up", "live your dreams",

"carpe diem", "impossible is nothing" meg ezek az egyszavasak a csuklódon, mint a "faith" "love" "peace" ezek nem tetszenek, mert mindenkinek ilyen van és nincs jelentősége.


Bár madarak is sokaknak vannak, azok tetszenek. Aranyosak.

Ami még minta, és tetszik, az a toll, a macskalábnyom meg az álomfogó. Ezek sem túl egyediek, de tetszik, dekoratív.


Én arra gondoltam, hogy régebben, amikor még általános iskolás voltam (alsó tagozatos), volt egy legjobb barátom, akivel mindig elkülönültünk, és sokan utáltak minket, mert különcök voltunk, de én mindig annyira jól éreztem magam vala. Együtt nőttünk fel, most is, huszonéves fejjel is jóban vagyunk, mindent megosztunk egymással, és sosem felejtem el azokat a régi alsós délutánokat, amikor bajkeverő utcagyerekek módjára bicikliztünk egy camping biciklivel... Kitaláltunk akkoriban egy titkosírást, amit csak mi használtunk. Én arra gondoltam, hogy ezek emlékére azzal a titkosírással iratnék valami nagyon erre illőt, és ami végigkísér, és csak én tudom a jelentését. Feketével. Egyszer megcsináltatom.

2014. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Lipton. válasza:
Kínai sárkányt szeretnék, a másik karra képregény figurákat. :)
2014. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!