Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék egy tetoválást a...

Szeretnék egy tetoválást a lenti szöveggel, és nem tudom, hogy nem túl hitvallásos-e? Mármint hogy ha elolvassák akkor egyből azt fogják gondolni hogy ez ilyen hívő ember? Mert nem vagyok az.

Figyelt kérdés
Még ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól, mert te velem vagy(Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil: for thou art with me;) Nagyon tetszik a szöveg, igazból nem tudom magamhoz kapcsolni, még... de sok filmben is hallottam, és megfogott:)

2014. aug. 4. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen vallási téma: Zsoltárok könyve 23 fejezet


Bár ez a mondat nagyon szépen hangzik magyarul is, de ha nagyon ragaszkodsz az idegen nyelvhez, akkor tedd az eredeti latin nyelven.

"Nam et si ambulavero in medio umbrae mortis non timebo mala quoniam tu mecum es virga tua et baculus tuus ipsa me consolata sunt."


Bizony ez vallásos nagyon

2014. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, azt gondolnám, hogy vallásos vagy.
2014. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
1: nem latin az eredeti nyelve...
2014. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 18:43-nak

Igen, tudom, hogy a héber az eredeti nyelv, de a keresztény világban latinul van átmásolva, ezért a legtöbb ember latinul ismeri.

2014. aug. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Boeroendi laszlo válasza:
Nekem is ezvan felvarva.
2017. nov. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!