Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválást szeretnél?...

Milyen tetoválást szeretnél? (vagy milyen van már? )

Figyelt kérdés

Most rakom össze a portfóliómat, és nyilván azt szeretném, hogy amellett hogy tükrözi a stílusomat és rajztudásomat, a kliensek számára is érdekes legyen.


Nem konkrét tervekre vagyok kíváncsi, inkább csak nagy körvonalakban az elképzelésekre.


Micsodát: állat, idézet, geometrikus, horror, portré, vallásos, növény, hüllő, rovar, tárgy...egyéb?


Hogyan: színes, fekete-fehér, blackwork, oldschool, fotorealisztikus, aquarell, new school, japán(irezumi), maori, biomechanikus, anime, graffiti...egyéb?


Előre megmondom, ezeket nem, mert sem nem kreatívak, sem nem jelentenek szakmai kihívást:

[link]



2014. aug. 5. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Woow... Ezek a tetoválások kib*szott jók.
2014. aug. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a bal felkaromra egy szeretnék egy női alakot piros ruhában, akinek kettő feje van és csókolózik saját magával és maga előtt egy kést tart. 19/L
2014. aug. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Legalábbis nekem tetszenek. :D
2014. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én valami pávatollasat szeretnék,ezek kívül nincs elképzelésem

a másik a fiam neve születési dátuma

2014. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

hasonlót,csak sokkal csajosabbat


[link]

2014. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Ezek a tetoválások kib*szott jók"


Respektálom hogy neked tetszik, de ebben semmi kihívás nincs, felstencilezem, átütöm és szeva. Amivel mondjuk be lehet mutatni hogy mit tudsz, az ilyemsi:

[link]


A többieknek köszi.

2014. aug. 5. 18:22
 7/13 anonim ***** válasza:
Olyan nagy eléthű angyalszárnyakat szeretnék (majd egyszer, ha lesz elég pénzem), amik átmennek a vállamra és felkaromra, meg leérnek a fenekemig és foszladoznak. Szóval mintha megégett volna itt-ott és kiesett volna néhány toll. Vagy vér csöpögjön belőlük, még nem tudom, a lényeg, hogy sérültek legyenek a szárnyak. Hogy miért, az maradjon az én titkom :)
2014. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én az egyszerű tetkókat szeretem, ami számomra sokat jelet. Pl a kedvenc zenekarom dalszövegéből részleteket szívesen varratnék magamra.
2014. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

[link]


Én ilyet szeretnék, vélemény?

2014. aug. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

[link]

Ilyet, középen más feliratokkal elfogadnék, de sajnos már mások vannak ide betervezve és nem szeretnék énekeseket kopizni, mert ez az ő egyedi kreativitásuk, ráadásul ez mindegyik tagjuknak meg van, más-más szárnyakkal.


Amúgy pedig magamon csak feliratokat tudnék elképzelni, egyszerűen nem tudom az ilyen önarcképeket, kereszteket viselni. (Meg nem is tartom nőiesnek) Így 4 fekete-fehér feliratot szeretnék a közeljövőben. 2, számomra fontos idézetet (nem never give up jellegű...), 1 dalszöveget és egy általam megfogalmazottat 4 különböző helyen.

2014. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!