Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnél tetoválást?

Szeretnél tetoválást?

Figyelt kérdés

Tíz éve gondolkozom rajta, és ha belegondolok, hogy annak idején mit varrattam volna, illetve azóta is milyen ötleteim voltak, ma örülök, hogy nem tettem. De vajon újabb 10 év elteltével nem így lesz? Még ha olyat is tetováltatnék ami jelentéssel bír, fontos számomra stb. akkor is megunom, hogy ott van nem? Akinek van az mondja meg, hogy látja, akinek nincs de szeretne... hát az is :)


F/28


2010. jan. 12. 16:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nekem 3 éve van és nem bántam meg...fájt ugyan, de örülök hogy van:)
2010. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én szeretnék,4 éve megvan a mintám csak eddig nem mertem,mert féltem h megbánom,most 18 éves vagyok de még most is félek h megfogom bánni:) pár év múlva ha még mindig akarom akkor megcsináltatom.
2010. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, mint te... 14 éves korom óta gondolkozom, most 21 vagyok, de ma már teljesen mást csináltatnék, mint régen... Most már megtaláltam azt a mintát, amit nem valószínű, hogy megbánnék, és számomra nagyon sok mondanivalója van (kedvenc könyv, szakdogámat is ebből szeretném írni, szóval tényleg kedvenc. ^^). de ettől függetlenül tartok az egésztől, főleg, hogy elképzelésem szerint a két csuklómra kerülne, és az eléggé feltűnő... =) Máshol viszont annyira nem tetszene...
2010. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én is 28 vagyok. Már évek óta szeretnék,most viszont ennyi idő után jövőhéten megcsináltatom.Megtaláltam a hozzám illő mintát,ha most nem csináltatom meg akkor soha! Remélem nem fogom megbánni és remélem te se!
2010. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Fúúúj dehogy.. :D

Aztán majd 60évesen is azzal "büszkélkedhetnék" az unokáimnak..:D:S

18/L

2010. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Szerintem 60 évesen amikor már úgyis szottyadt a bőröd, tök mindegy :) Ennyi erővel napra se menjünk, mert hamarabb öregszik a bőrünk :)

Köszi mindenkinek, néhány szösszenet:


Valaki említette, hogy csukló... hát igen, ez a másik dilemma. Hogy hova? Ha mindig látom, tuti megbánom :D A hátamon meg sosem látom :) Én mindenképp olyan helyre csináltatnám ahol nincs nagyon szemelőtt... De például felkarra nem, mert minden nyominak ott van (bocsánat ha valakit megsértettem, de a konditeremben is csak a felkar tetkót ismerik :) )

Comb külső fele esetleg... de az alkar engem is vonzz...

Legyen mindenképp jelentése? Vagy csak simán ha jól néz ki? Pl. ez is egy érdekes dolog. Ruháknál megfigyeltem, hogy van néha egy-két olyan amikor megtetszik egy felirat, wow de jó :) Hordom a pólót, de aztán megunom. Ezeket mindig előbb unom meg, mint egy jó mintát, vagy valamit aminek csak a szabása simán jól áll...

Szóval most magunkra vallunk egy világnézetet, egy hitvallást, egy kedvenc könyvet... mert sokan mondják, hogy ennek van értelme!

Miért kell, hogy a tetkónak értlme legyen?

Ha csak simán jól néz ki?

Mit ununk meg előbb?

Például van olyan pólóm amit imádok, már vagy 10 éves, simán csak egy jó minta...

De amik nagyon csicsásak, vagy jelentéssel bírnak azokat már rég nem hordom...

Vélemény? :)

2010. jan. 12. 17:30
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerettem volna régebben egy mehdi szexszimbólumot a derekamra és a szemöldökömet is kitetováltatni. aztán teltek az évek, egyszer már időpontom is volt,de nem mentem el. Most már vaan egy gyerekem, mikor szültem gerincérzéstelenítést kaptam, aminek a helye sokszor fáj. így inkább nem piszkáltatom meg a derekam, bár nem bizti, hogy rontana a helyzeten.

Szerintem mire Te mondjuk 60 éves leszel már nagyon sok 60 évesnek lesz szintén tetkója, mert ugye ma már ez nem ritka dolog.

Ha számodra tényleg fontos, soha el nem múló fontosságú dolgot szeretnél magadra tetováltatni, akkor szerintem nem fogod megbánni!

Egyszer a strandon láttam egy pasi hátán a következőt: keresztbe: Melinda, függőlegesen Inezke. Az I betű közös volt, mármint a melinda I betűjénél kezdődött lefelé az Inezke. Mindezt gyönyörű míves betűkkel. Remélem nagyjából érted hogy gondolom. kiderült, hogy a két név a két lánya neve. Azt hiszem ez tényleg örök és fontos! :)


26/L

2010. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát igen ez teljesen más, hogy a lányai nevét tetováltatta fel de felvarratsz majd egy mittudonmilyen szexszimbólumot:D azzal akkor sem lehet büszkélkedni meg addig szerintem 100x megbánná az ember és majd hebeghetsz, az unokáknak, hogy mi8 is az ábra jelentése :D persze ha látható helyen van nem mondjuk a seggeden vagy fölötte pl. egy seggaggancs :D:D:D:D
2010. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

a "hol-ra" nekem a csípőcsontomon van(fájt nagyon), és a barátom beceneve van rajtam (tök szép betűkkel)

1.voltam

18L

2010. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ja, és azért ott mert én is olyan vagyok, hogy hamar megunok mindent, viszont ott nem látom folyton és más sem bámulja, mert nem feltűnő helyen van

még mindig 1.

2010. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!