Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnél tetoválást?

Szeretnél tetoválást?

Figyelt kérdés

Tíz éve gondolkozom rajta, és ha belegondolok, hogy annak idején mit varrattam volna, illetve azóta is milyen ötleteim voltak, ma örülök, hogy nem tettem. De vajon újabb 10 év elteltével nem így lesz? Még ha olyat is tetováltatnék ami jelentéssel bír, fontos számomra stb. akkor is megunom, hogy ott van nem? Akinek van az mondja meg, hogy látja, akinek nincs de szeretne... hát az is :)


F/28


2010. jan. 12. 16:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én azért szerettem volna a derekamra a szexszimbólumot, mert nehezen tudom elképzelni, hogy nagyi koromban még a derekamat mutogassam :D

Húúú, gondoljátok már el...egy kendős nagyi haspólóban süti a fincsi mákoskalácsot!:D:D:D

Na jó, nem akarok kendős nagyi lenni:)

2010. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Akkor végül is azt mondjuk, hogy feltűnő helyen ne legyen, és mindenképpen jelentsen valamit, amit nem bánunk meg. Ezek száma azonban korlátozott, pl. gyerekek neve, anyu, apu, kutyus, születési dátum, horoszkóp. Ezeken kívül szinte minden változik, az ízlésünk, érdeklődési körünk, szokásaink...

Még arra gondoltam, hogy magamat tetováltatom magamra valamilyen formában :D Az önimádat csak nem múlik el! :D

2010. jan. 13. 08:59
 13/17 anonim ***** válasza:
Na látod! És magaddal csak nem veszel össze egy életre, hogy megutáld magad! :D:D:D
2010. jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Így van! Király ötlet... valami karikatúra lesz :D
2010. jan. 13. 15:52
 15/17 anonim válasza:

Igen, ezen a héten vagy köv. meg is lesz :) Az oldalamon fog végig húzodni egy mondtad :)


Lány vagyok.

2010. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
a tetoválás azért jó, mert őrzi az adott korszakod hangulatát, attitűdjét. nekem nincs, de jelenleg úgy érzem,, h hatvan évesen majd büszkén viselem az otthonkám alatt azt az old school rock n roll mintát, amit a legszebb korban, a legboldogabb időszakomban varrattam magamra.(vagyis a közeljövőben:)
2011. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én egy képet akarok Yodáról, amint azt mondja eredeti nyelven, hogy: "Do, or do not. There's no try." a bal lapockámra.
2011. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!