Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hova csináltatnátok tetoválást?

Hova csináltatnátok tetoválást?

Figyelt kérdés

Tetoválást szeretnék,nem túl látható helyre!

Ujjamra gondoltam(középső új)!Viszont mindenki azzal jön,hogy ott kikopik!

Azért kell nem túl feltűnő helyre,mert szüleimnek még nem kell megtudnia!Majd nyáron!


2014. jan. 13. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mellkas
2014. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni lány vagyok
2014. jan. 13. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a csuklón nagyon jól néz ki :)

egyébként fül mögött tuti nem látják meg :D hátadon vagyis a lapockádon egy galamb :D szerintem az is szép sőt nem is látszik.. :) vaagy a hasad alján jobb vagy bal oldalt :D talpadon tuti nem látják meg :D

2014. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az oldalamra fogok tetováltatni. Miért? Mert el tudom takarni ha kell. Munkahelynél nem mindig előny a tetoválás, ezt vedd figyelembe. Amúgy 18 alatt szülői engedély nélkül nem tetováltatnak, bár gondolom nyáron leszel 18. Ujjon kikopik, igen. Mit szeretnél magadra tetoválni?
2014. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SzilKa ***** válasza:

Az ujj tökre látható hely, másrészt tényleg rondán kopik.

Inkább felkar belső, bugyivonal, oldalt melltartópántvonal, ha ennyire nem akarod hogy lássák.

2014. jan. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En annak idejen az alkaromra varrattam, a szuleim nem tudtak rola es kb. 1evig nem is lattak meg. :) Altalaban kevesen veszik eszre pedig nem kicsi feliratrol van szo. :D
2014. jan. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!