Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy kereszt mintájú tetoválást...

Egy kereszt mintájú tetoválást csak akkor csináltatnátok ha vallásosak vagytok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
én akkor sem, mert az borzalmasan tucat. inkább valami burkoltabb, a vallással összefüggő saját történetet.
2013. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Másképp mi értelme lenne?
2013. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
még akkor se
2013. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem csak akkor csináltathatsz, de csak akkor van értelme
2013. máj. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor sem, mert borzalmasan tucat
2013. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én személy szerint nem vagyok vallásos, csak folyamatosan próbálják az arcomba tolni a vallást mert egyházi suliba járok. Hiszek Istenben, de tuti hogy soha nem viselnék el magamon keresztet, még ékszer formájában se, max egyenlő szárút, azzal ki vagyok békülve. Ha belegondolsz, a kereszt a szenvedés jelképe... (Mert Jézus bizos nem érezte jól magát a kereszten..) nem szívesen hordanám magamon, inkább valami pozitív jelképet.
2013. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mócsainé Mihály Anit válasza:

tetováló vagyok. Sok ember rakat fel keresztet anélkül, hogy templomba járna. Férjemnek is van, mégsem vallásos. Hisz benne, hogy van valami, de ezt nem köti valláshoz. Én is így vagyok ezzel, bár keresztet nem rakatnék magamra, de számomra 2 suggalatot ad, ha meglátom tetkóban: 1: ha névvel, dátummal van, akkor valaki emlékére készült. 2: ha csak magában, akkor inkább mint valami életbiztosítés, vagy szerencse talizmán, minta a viselője jó ember akarna lenni, és ezt szimbolizálná.

Amúgy meg nagy divat most az angyalos és szent témájú tetkók, szóval nem nagyon foglalkoznak az emberek vele, hogy hiszel, vagy sem...

Ha tetováltatsz, azt csak akkor tedd, ha biztos vagy a mintában, utána jártál a jelentésének, és abban semmi kivetni valót nem találsz...... és persze gondolj bele, hogy 30 év múlva is szívesen viseled-e majd a mintát.

2013. máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!