Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hova tetováltassak? (Többi lent)

Hova tetováltassak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Apukám emlékére szeretnék egy keresztet csináltatni, csak még azt nem tudom hogy az alkaromra vagy a hátamra csináltassam e.Még egy kérdés, hogyha edzek akkor az nem gond ugye, mármint a tetkó nem fog kinyúlni vagy esetlen vmi más?17/ F előre köszönöm a válaszokat. ( VÁrom a tippeket hogy hátra-e vagy alkarra ) :)

2013. máj. 12. 17:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Ugyanígy szeretném megcsináltatni, csak a "Mama" felirat nélkül és persze más lesz a dátum a kereszten, a kérdés még mindig hogy hol nézne ki jobban, háton vagy alkaron.( a képen alkaron van) [link]
2013. máj. 12. 18:18
 2/8 anonim válasza:

Szerintem háton jobban néz ki és ha arra lenne szükség könnyebb is eltakarni.


Edzéssel nem hiszem hogy kinyúlna hacsak nem leszel hirtelen nagyon kigyúrt, olyan testépítős. Gondolom nem ez a szándékod :)


A lényeg hogy szerintem lapocka környékre kéne mert állítólag ott nem fáj annyira.


Nagyon szép tőled hogy apukádnak az emlékére tetováltatsz :)

2013. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2013. máj. 12. 21:53
 4/8 A kérdező kommentje:
amúgy nem, nem akarok testépítős kinézetű lenni :) ;)
2013. máj. 12. 21:54
 5/8 anonim válasza:
Igazán nincs mit :) És azt tudod már hogy hová mész és mikor? Mert ha megengeded akkor Azt javasolnám hogy ne nyáron mert nem érheti se napfény se víz nem tudom hány napig... És ezeket könnyebb télen vagy ősszel betartani ;)
2013. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát az alkaromra szeretném, de eddig úgy van hogy 3 hét múlva, de lehet hogy most akkor jövőhéten megcsináltatom, mert még " nincs annyira " nyár :) Csak azt nem tudom hogy kb szalonba mennyiért csinálnák meg... szerintem olyan 10000-15000 forint körül mozoghat az ára.
2013. máj. 13. 17:21
 7/8 SzilKa ***** válasza:

Lesz az 20-25 ezer is...

1 hónapig nem szabad utána áztatni és napoztatni, utána is egész nyáron védd majd naptejjel.


Egy tetováló

2013. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. máj. 13. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!