Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok arról, akinek...

Mit gondoltok arról, akinek egy vajas kenyér van az alkarjára tetoválva?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 17:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
hát nem tudom a többi "tetovált" mit szólna, de nekem van három tetoválásom és először biztos, hogy nevetnék rajta(de nem kinevetélek4) utána pedig azon igyekeznék, hogy minél jobban megismerjelek, mert pont az ilyen fura emberek társaságát kedvelem. :D
2014. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 SzilKa ***** válasza:
100%

Vicces, mókás embernek nézném :)


Csak a miami ink óta hiszik azt sokan, hogy minden tetoválásnak mélyértelműnek kell lennie hatalmas háttértörténettel, pedig a tetoválás funkcionálhat pusztán díszítő művészetként is, olyan indokkal, hogy "ez tetszik és kész" ;)


egy tetováló

2014. jan. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, felpontoztam mindenkit :D
2014. jan. 8. 22:43
 14/16 anonim válasza:
Mosolyognék és tetszene :) bár azt mondják mostanában a zsemle a divat nem a kenyér, de ne foglalkozz velük ;)
2014. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Bogos válasza:
Azt hogy amikor csináltatta részeg volt vagy csak simán éhes vagy ilyen a humora :)
2014. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, ki vagy, de ezek után meg akarlak ismerni, mert baromi nagy arc lehetsz!! :DDDD
2014. jan. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!