Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mostanában piercinget senki...

Mostanában piercinget senki nem akar?

Figyelt kérdés

Piercernek tanulok, 7 embert szúrtam meg eddig, semmi panasz, hirdetnek is engem, de még legalább 6 féle piercinget kellene csinálnom, és senki sem jelentkezik. Ilyenkor mit lehet tenni? Hol vannak azok az emberek, akiknek kell testékszer?


20L



2013. dec. 9. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

szúrj magadnak, vagy várj amíg jelentkeznek.

jobb ötletem nincs :/

(hol tanulsz piercernek? vagy hogyan, mert én már régóta szeretnék nekiállni, van s már nem kis tapasztalatom, de nem tudom hol kéne elindulni igazán ez irányba?-remélem nem veszed tolakodásnak :)

2013. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rendszeresen, szinte havonta szúratok, de mindig csak a jól bevált helyre megyek. Szerintem sokan így vannak vele.

De így van ez a körmösöknél, masszőröknél, fodrászoknál...stb. Elég nehézkes amíg a vendégkör kialakul, de ha beindul, onnan már jó, hiszen a vendégek fognak téged ajánlgatni.


Lehet hogy olyan helyen keresel alanyokat, ahol amúgy is könnyen hozzáférhető ez a szolgáltatás, esetleg több hozzád hasonló tanuló is van, aki alanyokat keres. (pl. Budapest vagy más nagyobb város).


Hol hirdetsz amúgy?

2013. dec. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Család, barátok, rokonság..stb, nincsenek jelentkezők a környezetedből?
2013. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aprodon, Jofogason, facebookon hirdetek, + aki mar volt nalam ajanlgat. Az a baj hogy a csaladban elegge begyepesedett mindenki, 80 eves rokonnenit nem szurhatok meg. Aggaszt, hogy igy nem lesz meg a vizsgam.
2013. dec. 12. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:

a normális embereknek nem pc után fognak kajtatni.

pontozz le, de attól nem lesz jobb a boltod.

2014. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!