Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar senki a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar senki a barátnőm lenni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
mert csunya vagy
2013. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Erre hogy válaszoljon bárki is?
2013. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert te vagy a krampusz.
2013. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a vonzás törvénye.
2013. dec. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
a taszítás törvénye
2013. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem se akarnak.De én nem vagyok teljesen szàzas.
2013. dec. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alicecsajszi válasza:
Küldj kèpet (öszinte vok) megmondom
2013. dec. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ki kell, hogy ábrándítsalak a kinézet semmit sem ér barátnő szempontból sőt még hátrány is! Nincs annál bosszantóbb mikor valakinek tetszel és érdeklődik irántad és akkor rájön, hogy a belső tulajdonságaid miatt sz@r ember vagy és kiábrándul! Meg a stressz állandóan, hogy most magadat adjad és a csaj sírva elmenekül vagy színjátszás legyen ami hosszútávon eszméletlen fárasztó és kimerítő...szóval az a rohadt belső mindig mindent képes elbvszni! Kinézet...max arra jó, hogy jól megd..gj lányokat de ha megismernek behánynak tőled!


Szóval, hogy csúnya lennél? Nem hiszem mert ez összetettebb lehet neked is olyan ocsmány belsőd van mint nekem :-) Na de amelyik csaj felszínes és az emberi értékek neki mindegy..azt meg lehet jól......de sajna szerelem és párkapcsolat na az nincs vagy ha van eszméletlen botránnyal lesz vége!

2013. dec. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!