Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok férfiaknak a...

Mindenvan? kérdése:

Mit gondoltok férfiaknak a szárny tetoválásról?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni, hogy mit gondoltok férfiakon lévő szárny tattoo-ról.

2013. aug. 21. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Erősen b*zis.
2013. aug. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nálam nagyon attól függ, milyen a dizájn és mekkora a varrás. ha bolhafing méretű és gyerekes krikszkraksz, akkor hagyjuk. ellenben egy olyasmi kinézet, mint ami aionban van, vagy valami jóféle steampunk minta részeként... úgy tetszik az ötlet.

ha már egyszer szárny, akkor ne miniatűr legyen.

igazából nekem mindegy, kinek milyen tetoválása van, ha férfinak szárny, nekem az is tök okés, ő tudja, miért kell neki... azt gondolom, hogy így is, úgy is meg lehet csinálni, aztán ennyi. ha látom, véleményezem.

2013. aug. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok és inkább csajokon láttam eddig ilyen tetkót,azok tetszettek. Férfin..hát nekem kicsit furcsa volna.
2013. aug. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, első hallásra furcsa, látni kéne, hogy konkrétan miről van szó.
2013. aug. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én olyat láttam, ami egész hátas volt, na az baromi vonzó. Nagyon bejött.
2013. aug. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem rég láttam egy srácon. a srác kb 180-190 magas volt, széles vállakkal, keskeny csípővel, egész hátas angyalszárny tetoválása volt. fura volt... ha talán nem egy sima tollas angyalszárny lett volna, hanem valami fiúsabb, még jó is lett volna. de egy olyan nem állt jól rajta.
2013. aug. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


[link]


Nem értem mi bajuk az embereknek ezzel,ha valami,akkor a szárnyak VÉGKÉPP NEM az ember neméhez kötődnek.

2013. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!