Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a tetoválásról?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Régebben kategórikusan elutasítottam a tetoválást, de mostanra változott egy kicsit a véleményem. Akkor tetováltatnék, ha jönne egy erős, belső indíttatás, hogy na én EZT szeretném magamra tetováltatni. Divatból sosem csinálnám, nem kezdenék agyalni meg itt kérdést kiírni, hogy mit tetováltassak magamra.

Nekem ez a véleményem, de persze mindenki úgy csinálja, ahogy neki jó.


26/n

2013. aug. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem szimplán retardált az, aki aláveti magát bármilyen testmódosításnak beleértve természetesen a tetoválást is.

A másik hogy ezek a tetoválások hamar kopnak és akkor a fakó színei miatt még rondák is később nagyon.

2013. aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

az a tetoválás kopik és lesz ronda, amit szar festékkel csinált szar művész. a profi munkák évek múlva is gyönyörűek lesznek (van rajtam jó pár)

a tetoválásokat és a testmódosítást is szeretem, és csinálom/csináltatom is magamra kb 10 éve.

2013. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A tetoválás olyan mintha egy "idióta vagyok" feliratú pólót viselnél. Testmódosítást csinálni pedig olyan mintha "egy lőjjetek ágyékon hogy ne szaporodjak" feliratú pólóban jelennél meg.
2013. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akinek nem tetszik a tetovalas az mit keres itt?
2013. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves 4. válaszoló! Nálam az ilyen idegesítő kis majmok hozzászólásánál, mint amilyen te vagy nyílik ki a bicska a zsebemben és az ilyenekről jut eszembe hogy ne szaporodjon.
2013. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!