Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kérdés: A tetoválásra van...

Kérdés: A tetoválásra van valamilyen hatással, ha előtte lidocain injekcióval én érzéstelenítem a felületet? Kis tetoválásról lenne szó, és lidocain meg megfelelő fecskendő is áll rendelkezésemre.

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Te akarod beadni magadnak? Eszedbe ne jusson! Nem szoktak érzésteleníteni tetkónál..Főleg pici tetkónál, sokáig nem is kell kibírnod.. Kellemetlen, de nem fáj!
2013. máj. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért ne adnám be magamnak?:D algót és nospát is beadtam magamnak amikor epegörcsöm volt annó... ki ne találd már hogy így veszélyes meg úgy... nincs gyógyszerallergiám, a megengedett adagot meg nem lépem túl, nem vénába adom hanem bőrfelület alá, ennyi. de az érdekel hogy ez befojásolja e a tetoválást valamiben vagy sem. pl a festékre van e hatással. érted?
2013. máj. 20. 10:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha be mered adni magadank, mit fosol egy tetkótól? Nem rosszabb...
2013. máj. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azért 1-3 tűszúrás mégis csak kevesebb,. ráadásul az első után a többi nem fáj, mint egy több száz szúrásból álló tetoválás...
2013. máj. 20. 12:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Ami csak pár milire megy a bőr alá...hova akarod a tetoválást? Helyfüggő is, hogy mennyire kellemetlen..

Amugy... rajtam 3 órán keresztül dolgoztak.. kiszámolod, hány tűszúrás? Volt ahol kellemetlen... de kibírható.. ez az érzés hozzátartozik a tetováláshoz...

2013. máj. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tetováltak közössége válasza:
Sokmindennel találkoztam már ebben a témában de ekkora hülyeséget!!!!!! JESUS!!!!!!!!!!!!!!!
2013. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én tetoválóként azt mondanám neked, hogy butaság, és nem is vállalnám így a tetoválást. Egyébként meg is puffad a bőr ott, ahová a lidocaint beszúrják, nem szívesen szenvednék még én vele. A legfontosabb viszont, hogy ha mégis allergiás reakciót váltana ki, mert allergia bizony kialakulhat úgy is, hogy előtte nem volt rá érzékeny valaki, vagy esetleg mégsem tartanád az előírt adagot, és rosszabb esetben szívizombénulás vagy hasonló szövődmény lépne fel, nem szeretnék én felelősséget vállalni, mert a hírekben már úgy lenne benne hogy x tetováló keze alatt, y szalonban történt az eset.

Bírd ki a fájdalmat, utána annál büszkébb lehetsz majd magadra.

2013. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!