Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet lidocain érzékenység...

Levis kérdése:

Hol lehet lidocain érzékenységi vizsgálatot csináltatni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán a háziorvos.Végülis egy pici tűszúrás vagy egy érzékeny területre ráfújja,ha semmi reakció nem vagy érzékeny.Mivel gyógyszernek számít elég gyorsan kiderül.
2011. jan. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A házi orvosom azt monta nem vagyok rá alergiás és hogy ha az is lennék nem halok bele ha kapok csak kipattogok. De mindnki más aztmonta a piercingessel kezdve hogy ha allergiás rá valaki belehal. tehát én a háziorvosommal nem igazán foglalkozom. De azért köszi
2011. jan. 14. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor valószínűleg már kaptál,csak az a gond a háziorvos állításával,hogy ez bármikor kialakulhat.Egy gyógyszer allegia elöször gyenge lefolyású,valóban kiütések lesznek rajtad és nehézlégzés kiséri.Az első rohamba tényleg nem halnak bele,de azért van teszt,hogyha kéred igenis meg kell csinálnia!!!De van egy ötletem,kis apró szúrást ejts a karodon és fújj rá.Ne nagyot,csak épp egy kicsit.Ha nem pirosodik,semmi nem történik fél óra alatt akkor nincs allergiád rá.

2011. jan. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt kiprobálom ;)
2011. jan. 25. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj,hogy mi történt.Ha érzékeny vagy viszketsz és egy 5 ft-os piros pont lesz körülötte.
2011. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!