Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválásom legyen?

Milyen tetoválásom legyen?

Figyelt kérdés
18. szülinapomra majd szeretnék egy tetoválást (jelenleg 16/L), de nem szeretnék valami sablonos szart. A nyakamra hátul, pont tarkóra, vagy lapockára szeretnék feketében valamit, pillangó, virág és egyebek kizárva. Nekem az egyiptomi szimbólumok tetszenek, pl. az ankh, ami Egyiptomban az örök életet szimbolizálta, az életet és a halált, még a fáraók sírjain is megjelent ez a minta, vagy az egyiptomi isteneket ábrázolták az ankh kereszttel a kezükben. Nekem ez nagyon tetszik, de ez magában kevés. Szeretném magam megtervezni a tetoválásom, ez az egyik motívum, ötlet, de jó lenne egy két tipp. Baglyos, farkasos, egyiptomi, misztikus, ezek a témák beillenek, szerintetek?

2013. jún. 21. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel az alapötlettel egy tetováló szépen összerakja majd neked. keress képeket, motívumokat, amiket el tudsz képzelni hozzá, sok-sok kép nézegetés-ennyin múlik.
2013. jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is akartam ilyesmit,de nem merném olyan népeknek a vallási jeleit hordani,akiket szokás ezért bombázni vagy ilyesmi. Közben egy ismerősöm,aki járt Egyiptomban,azt mondta,jó,hogy nem lett ilyenem,mert más szempontból sem tartják szerencsésnek ők maguk sem. Inkább leírtam,hogy tudj róla!:-) Én is csomót agyaltam a tetkóm előtt (végül az összes tervnél jobb lett).
2013. jún. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!