Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van amulettetek? Ha igen,...

Van amulettetek? Ha igen, elárulnátok hogy mi az?

Figyelt kérdés
Nekem van!:)
2010. jún. 30. 18:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Van egy medálom amint egy japán írásjel AI van.
2010. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

nekem egy egyiptomi Ankh-om van, a macskás nyakin én is gondolkoztam, de aztán megláttam az Ankh-ot és éreztem hogy ez nekem kell. am a nevem is azt jeleni, mint amit a nyaklánc jelképez.

nem tudom, hogy hozott-e szerencsét, de ha nincs rajtam én nem vagyok önmagam. 3 éve megvan pársor vettem le, de akkor is rosszul voltam a hiányától. állandóan a nyakamban van, és ha a nyakamból le kell vennem valami miatt, a karkötőmre fűzöm vagy a bokaláncomra akasztom x9 volt amikor sehová sem tudtam tenni és a ruhámba varrtam x) úgy néz ki görcsösen ragaszkodok x)

am én meg is szoktam "szentelni" füstölő füstjében, vagy másképpen, de utána azt érzem mintha feltöltődne energiával x) lehet bolond vagyok, de bäszki:D

15Ł

2010. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ennyi egyiptomit...nekem kembösöm van
2010. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát úgy tűnik szeretjük az egyiptomiakat!:)Amúgy mi az kembös??
2010. júl. 4. 12:10
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem is Ankhom van. Szüleim hozták Egyiptomból és amióta megkaptam kb lese vettem, szóval nagyon-nagyon szeretem :D 16/L
2010. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!