Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elárulnátok, mit láttok Nina...

Elárulnátok, mit láttok Nina Dobrevben?

Figyelt kérdés

Mert oké, hogy viszonylag helyes, de azért az túlzás, hogy nála gyönyörűségesebbet még nem hordott hátán a Föld. Igen, azt is tudom, hogy a szépség egy relatív fogalom, de őt annyira átlagosnak látom, hogy abszolút nincs elképzelésem. Szerintem ha nem lenne cölöp, az ajnározók nagy része lazán elsétálna mellette az utcán. Egyébként nem vagyok féltékeny, hisz' ott van pl. Amy Lee, Cheryl Cole vagy Selena Gomez; őket is folyton-folyvást dicsérik és én is elismerem a szépségüket.

Szóval valaki elmagyarázná, mi benne olyan rendkívüli?


2011. okt. 7. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

a válaszokra én is kiváncsi leszek :D


azt értem hogy szép de egy csomóan vannak akik nála is szebbek....akiket a kérdező is felsorolt(kivéve Selena Gomez,szerintem hörcsög feje van)


de akkor is,tökre átlagos a csaj,most miért izél itt mindenki hogy milyen gyönyörű?

2011. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek veled! Kíváncsi leszek a válaszokra! Ha nem lenne a Vámpírnaplók, nem lenne ilyen felkapott!
2011. okt. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 csokissüti002976 ***** válasza:
75%
Most megnéztem, mert eddig nem tudtam, hogy ki ő. Szerintem teljesen fogyatékos feje van. xD
2011. okt. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kösz nektek, most biztossá vált a szememben, hogy nem én vagyok a hülye.:D
2011. okt. 7. 15:33
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem szép... de semmi több..

biztos irigyek a pasijára a legtöbben xD

nem tudom amúgy... sok minden nincs benne tényleg

2011. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintem átlagosan szép, avagy az 'átlagos' kategóriából a szebbik fajta. Fura, én arra számítottam, min. 5 Ninát magasztaló és egyben engem lehurrogó válasz érkezik majd. Úgy tűnik, egyre kevesebb a Vámpírnaplók rajongó.
2011. okt. 7. 15:50
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Az hagyján, hogy Nina nem a legszebb nő, de azt nem értem, hogy a pasiján mit esznek az emberek. Engem egyenesen taszít, olyan csöves kinézete van, már elnézést. És mindenki őt ajnározza, miközben engem a hideg is kiráz tőle..brrr.
2011. okt. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a pap, kinek a papné:) Szerintem írtó szép :D Nem mondom, hogy a világ legszebb lánya, de akkor is nagyon szép!:)
2011. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

tüzes,dögös,és vadító....engem ez fog meg benne ;)

18/F

2011. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem igazából a haja tetszik (bár a 3. évadban nagyon elb*szták...), de az arca is szép :) nem azt mondom hogy egy kivételes szépség, de látszik rajta hogy ápolt, rendezett. Meg ami még tetszik benne, az az alakja, mert talán kicsit soványabb az átlagnál, pont mint én :) Végre nem a nagyon tökéletes alakú lányokat isteníti mindenki! :D
2011. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!