Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elárulnátok, mit láttok Nina...

Elárulnátok, mit láttok Nina Dobrevben?

Figyelt kérdés

Mert oké, hogy viszonylag helyes, de azért az túlzás, hogy nála gyönyörűségesebbet még nem hordott hátán a Föld. Igen, azt is tudom, hogy a szépség egy relatív fogalom, de őt annyira átlagosnak látom, hogy abszolút nincs elképzelésem. Szerintem ha nem lenne cölöp, az ajnározók nagy része lazán elsétálna mellette az utcán. Egyébként nem vagyok féltékeny, hisz' ott van pl. Amy Lee, Cheryl Cole vagy Selena Gomez; őket is folyton-folyvást dicsérik és én is elismerem a szépségüket.

Szóval valaki elmagyarázná, mi benne olyan rendkívüli?


2011. okt. 7. 15:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem nagy szám (bár szerintem Amy Lee cseppet sem szép), inkább csak helyeske, olyan szomszéd lány típus.

A másik, amit még kevésbé értek, hogy Keira Knightley-t hogy lehet gyönyörűnek nevezni, amikor fotosop nélkül olyan, mint egy 20 kilós zombi.

2011. okt. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Szomszédlányt! Ez a tökéletes kifejezés!

Én sem írtam olyat, hogy abszolút nem szép (mi több; az ellenkezőjét hangoztattam), de csak az átlagos kereteken belül. Legalábbis szerintem.

2011. okt. 8. 19:02
 13/13 anonim ***** válasza:
Látod, tökéletsen leìrtad a kérdésedben: a szépség relatìv fogalom. Szerintem nagyon szép lány, nem a legesleg, de nagyon szép. És látpd szerinted Cheryl Cole szép, szerintem viszont benne pont nincs semmi. Kinek mi..még szerencse hogy mindenkinek más tetszik :D
2012. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!