Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fáj egy orr piercing berakás?

Fáj egy orr piercing berakás?

Figyelt kérdés
Hogy zajlik, a folyamata?
2008. okt. 21. 20:23
1 2 3 4
 31/33 Nagy Emese Réka válasza:
Egyátalán nem a legfájdalmasabb! Én eléggé fosós vagyok ilyen téren.. de nekem inkább kellemetlen volt, mint fáj! 1 perc alatt megvoltam vele! :)) szúrást ajánlom énis!
2012. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

nem vészes :) 14 évesen csináltattam úgy,hogy elég fosos vagyok és nem igazán bírom a fájdalmat.Nem fogok hazudni...kellemetlen de tűrhető.Úgy zajlik,hogy lefertőtlenítik az orrot,filcel bejelöli hogy ott jó-e és ha jó akkor egy vékony szilikon csőben van egy vékony tű és ugy szúrják át utána a tűt kihuzzák,rövidre levágják a szilikon csövet,belerakják a pc-t és közben kihuzzák a szilikont és kész :)

1 Éve van meg nem bántam meg hogy megcsináltam csak a suliban a tanárok nem nagyon örülnek és tesi közben vagy verekedésnél vagy lekell ragasztani körtapasszal vagy kivenni mert fáj ha kikapják :S Én javaslom hogy szilikon,csavart szárúval szurasd ne fémmel vagy acéllal mert ha bele ütnek az orrodba akkor nem érzel semmit mert belül nem áll el az orrodtól és ha belekapsz/kapnak akkor a szilikon az hajlik és sokkal kevésbé fáj ha kiesik mint hogy a merev fém roncsolná szét az orrodat :)

2014. jan. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy régi kérdés, de azért én is írok, hátha még valakit érdekel.

A fülbevalóval lövöldözőket kerüljétek, az azért tényleg durva, hogy egy sima fülbevalóval lőnek.

Viszont létezik valódi piercinges pisztoly is, ami tényleg piercinget lő be, nem fülbevalót. Nekem meg is mutatták, hogy mi a különbség.


Egyébként valóban igaz (én is úgy tudom), hogy a szúrás kevésbé roncsol, ezért hamarabb gyógyul. Ha löveted, akkor úgy 1 héttel több időbe kerül míg helyrejön. De ha nagyon félsz a tűtől (mint én, aki rettegek még egy oltástól is) akkor talán jobb a lövetés. Inkább vállaltam, hogy hosszabb ideig kenegetem sebkezelővel, csak a tűt ne lássam :S

2014. jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!