Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fáj egy orr piercing berakás?

Fáj egy orr piercing berakás?

Figyelt kérdés
Hogy zajlik, a folyamata?
2008. okt. 21. 20:23
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
100%

Szia, egyáltalán nem fáj!Hülyeség aki azt mondja hogy a lövés rosszabb.

Én lövette és tökéletes lett.

2010. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 Piciregica ***** válasza:
100%
Én ma csináltattam meg az orrpiercinget.Lőtték,nem szúrták.Nem fájt.A köldök piercingemet szúrták,az ezerszer fájdalmasabb volt,de kibírtam.Am én is félek a tűtől,de ha valaki piercinget szeretne,csináltassa meg nyugodtan,dem kell félni,csak 1 vagy 2pillanatig rossz.A végeredmény a lényeg:D
2010. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Vikcsa.(: válasza:

Én kb 1 hete csináltattam orr pc-t.(: Nem lövettem mert roncsol.!!! Szúrták.(: igaz ez egy kicsit jobban fáj de megéri.(: Ha nem tetszik a pc kiveheted és egy két napon belül beforr! Szerintem nagyon jó, én nagyon szeretem.(:

Hamar begyógyult,pár nap alatt.(:

2011. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Nekem is van azaz csak volt az orromban és azt is lőtték! 1pillanat az egész, nem kell azon izgulnod, hogy fáj-e vagy valami! ha szúrta volna ott is hagyom a francba! Volt az ajkamban is és van a köldökömben is,az fájt a legjobban!!A számat kibírtam mert az érzéstelenítve volt! A fül és orr szúrása szerintem nagyon brutál! Én nem engedném!
2011. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
Én szerdán csináltattam, és egyáltalán nem fájt pedig előtte 4 napot végig paráztam. Úgy zajlik, hogy lefertőtleníti az orrod, egy filccel bejelöli a helyet, aztán ha rábólintasz akkor egy csipesszel picit kihúzza az orrod hogy egyenesen legyen a bőr, és átszúrja. Nekem kis tűvel szúrta nem olyan naggyal mint amiket mutogatnak. Még a könnyem se folyt ki, azt se éreztem mikor szúr. Nem lett gennyes meg semmilyen, igaz még picit fáj mikor mozgatom az ékszert, de nem vészes. Nekem előrébb van az orromban nem olyan hátul mert az bibírcsókos hatást kelt:P Szerintem ne parázzatok, vágjatok bele! maximum marad egy kis pötty az orrodon majd ha kiveszed, de ennyit megér:)
2011. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
nem
2011. máj. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
És pc helyett kisebb fülbevalót is belehet tenni??
2011. júl. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

nekem ma (na jó tegnap) szúrtak be egy kis követ. fájt, egy könnycsepp le is gördült, de nem volt vészes... :)tényleg csak egy másodpercig fáj, és megéri, mert nagyon szép! ^^ utána kb. két hétig kell betadinnal reggel-este kenni, de az se nagy dolog..

u.i most nézem, h mikor tetted fel a kérdést... xD szerintem már tökfölöslegesen válaszolok :D

2011. júl. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
100%
Tegnap voltam a westendbe,h kiszúrassam az orrom(nem lövetni, mert az télleg roncsol, és fülbevaló kerül az orrodba)és meg kell mondjam h előtte rengeteg oldalt olvastam h mennyire fáj meg stb. Mindenhol azt írták h nem fáj meg ilyenek. A folyamat, úgy zajlik, h: lefertőtlenítik, bejelölik a helyet, megnézed h oké v nem utána nekem lefújta egy fagyasztó spray-el majd csipesszel megfogta és átszúrta a tűvel, utána áthúzta a pc-t és kész. Nos én nem fogok kertelni, nekem igenis fájt de nagy nehezen ki lehetett bírni, könnyeztem is de nem egészen a fájdalomtól hanem az ott található idegek miatt.Nagyon rendes volt a pali is.És egyébként utána egy 10 percel jobban fájt ,mert addigra kiment az a kevés érzéstelenítő. Végülis azt kell mondjam ,h megérte, és sztem ne az anyukátokkal vagy egyedül menjetek, hanem olyannal akinek már van legalább egy piercingje, mert ő jobban fog támogatni ha nem akarnál bemenni ! :D
2011. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Én 2 hete lövettem és nem fájt, be sem gyulladt mert alkohollal kenegettem. Szóval egyáltalán nem igaz hogy a lövés roncsol!!!

Már kétszer cseréltem benne pc-t, és nagyon szépen begyógyult a lyuk, nagyon tetszik nekem ez a orr pc. Ja, és tényleg gyógy fülbevalót lőnek be, de 1 hét után kampósra cseréltem és nem esik ki.

Amikor az elején még a gyógy pc volt benne, este sebtapasszal le kell ragasztani és nem esik ki!!!

2011. dec. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!