Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fáj egy orr piercing berakás?

Fáj egy orr piercing berakás?

Figyelt kérdés
Hogy zajlik, a folyamata?
2008. okt. 21. 20:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szúrták és fájt...de nem haltam bele még élek :o) és szép :o) és csak addig fájt míg szúrták és belerakták, utána nem és be sem gyulladt. De a nyelvemben is volt, a nyelvet meg sem éreztem az orrhoz képest.

Ja és ha szúrják is nagy a lyuk... magadnak kell a lyukat összenöveszteni, ha mini piercinget szeretnél...

2008. okt. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg szar a videó, tényleg sokkal gyorsabban megvan :o)
2008. okt. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
ez hulyeség... 6piercingem van tobbekkozt orrpc is es egyaltalan nem faj de ilyen bena belovos modszerrel nem kellene probalkozni... szal ha piercinges csinalja akkor minden ok lesz :)
2008. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem szúrták, hanem lőtték. Közvetlen az "aktus" után nem fájt, viszont ha nem kezeled megfelelően akkor begyulladhat.


Amúgy igaz, hogy fülbevaló-féleséget kapsz, de nem muszáj kicserélni, nekem nem lett problémám belőle.


A fül porcos részén történő füllyukasztás lényegesen kellemetlenebb :) Nekem sok problémám akadt vele, még most egy év elteltével is fáj néha. A szúrás itt sem jobb megoldás. Hosszadalmasabb is és jobban vérzik.

2008. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
61%
ő legalább küldött egy linket
2008. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
64%
Nekem már lassan két éve van orrpc.-em és lőtték!Egyáltalán ne fáj,csak utána ég egy kicsit,de elviselhető!Semmi bajom nem volt vele.Úgy zajlik,hogy lefertőtlenítik,megjelölik a pontot,h hová szúrja és belelő egy pici fülbevalót,amit szerintem érdemes 1-2nap után rendes pc-re kicsrélni.Azért mondom,mert annak egyenes a vége és kicsúszhat éjszaka!velem is ez történt,benőtt és újra kiszúrtam magamnak!NAH AZ FÁJT!
2008. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
egy-két nap után nehogy kivegyed... a pici-fülbevalónak van a végén olyan rész mint a sima fülbevalónak,tehát nem csúszik ki. a rendes piercinget akkor szabad csak berakni,amikor a terület már nem gyulladt.( min 1 hét). de nekem különben is fél évet javasolt a csaj.de nekem azóta is az első van...
2008. nov. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
100%
Sziasztok neked 2 napja csinálták és sokkal rosszabbra számítottam mint amilyen volt!!!Olyan érzés mintha egy pattanást nyomnál ki az orrodon!!!KILEHET BÍRNI!!!
2009. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem fájdalmas. Nekem szúrták és érzéstelenítették lydocainnal meg jegelték is. Valamit éreztem persze, de az kb a semmivel volt egyenlő. Egy könnycsepp legördült:)
2009. febr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:

Én is szeretnék csináltatni!!!

De én láttam videót mikor átszúrják és az szerintem jobban fáj ,és ettől félek!!! :S

Mit ajánlotok? nem jegelik le,hogy ne fájjon ???:D

2010. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!