Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Cink egy hamis LV táska?

Cink egy hamis LV táska?

Figyelt kérdés

Nem azért akarom, mert divat, és LV hanem mert tetszik aza szines(fehér alapon szines) minta. Nem vagyok amugy plázacica, inkább szedett-vedett(turkálós vs. new yorkeres stb) és csak tetszik.

Ha tetszik megveszem(és ha van rá pénzem), csak nem tudom...ezzel kapcsolatban félek egy picit. Amúgy bármivel igy vagyok...tetszik megveszem nem érdekel, csak ez azért mégis ilyen "hamisitvány"...

Mi a véleményetek róla? :/

(Nincs egy hamis cuccom se,csak ez tetszik a szine, mintája miatt)

17L


2010. ápr. 21. 20:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgyis mindenki tudni fogja, hogy csak hamisítvány.

Kétlem, hogy bárkit is érdekelne (: Én is akarok venni majd ugyanilyen mintájút, csak más fazon.

Szerintem vedd meg.

2010. ápr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
vedd meg nyugodtan.. :) egyáltalán nem cink :)) inkább az mint ha nem tudom hány ezer forintot költenél a " semmire"
2010. ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem vedd meg ...Egyáltalán nem gáz...és nekem olyan táskám van h mindenki azthitte rá h eredeti úgy kelett letagadnom h józsefvárosi....Csak akkor gáz és akkor nevetséges ha nem illik hozzád... Gondolom tudod kik hordanak ilyen táskákat... Szóval azt akarom kinyögni h most képzelj el egy farmert egy turis pólóval meg egy kínai sportcipővel + az LV táskával ...xD elég nevetséges...Amúgy aki meg azt írta h spórolja össze az hülye...vagy vak és mnem látja h 17 éves avgy xD végülis 650.000 ft nagyon könnyű összespórolni egy fiatalnak. nah mindegy ...ha veszel használd egészséggel :)
2010. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hát nem tudom nem titpikus cicamica vagyok akik ilyennel flangálnak, de színesnek színes(és nem turis hatású ruhákban) :)

Köszi :)

2010. ápr. 22. 16:19
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem van hasonló fazonú, ugyanilyen mintájú, és az is hamisítvány, de alig látszik, hogy az. Szerintem vedd meg! Nekem senki se szólt még be miatta, és jól is néz ki.

Meg aztán, ezek a színek feldobják a napodat!=)

2010. ápr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Anit Anit válasza:
Nem azért mondom, mert gáz ( amugy szerintem is cink), hanem a minősége miatt is! 17 ezreket elkérnek egy szaros kínaira, aminek a füle szétjön 1 hónap alatt ( ezt onnan tudom, hogy egyik barátnőm vett magának 20! ezerért....alig hordta és szétjött!) annyiért már menj el és vegyél egy normális Zara vagy mango táskát, amire legalább még garancia is van!
2012. jan. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!