Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Cink egy hamis LV táska?

Cink egy hamis LV táska?

Figyelt kérdés

Nem azért akarom, mert divat, és LV hanem mert tetszik aza szines(fehér alapon szines) minta. Nem vagyok amugy plázacica, inkább szedett-vedett(turkálós vs. new yorkeres stb) és csak tetszik.

Ha tetszik megveszem(és ha van rá pénzem), csak nem tudom...ezzel kapcsolatban félek egy picit. Amúgy bármivel igy vagyok...tetszik megveszem nem érdekel, csak ez azért mégis ilyen "hamisitvány"...

Mi a véleményetek róla? :/

(Nincs egy hamis cuccom se,csak ez tetszik a szine, mintája miatt)

17L


2010. ápr. 21. 20:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
eléggé, az eredeti meg még ge_ci ronda is
2010. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
nekem is tetszik, és szerintem nem annyira gáz, mert azért nem mindenki adhat ki több százezret egy eredetiért
2010. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hát én is csak egyetlen egyfélét láttam ami megtetszett, az sem a "márka" miatt :'D

Azért köszi :D

2010. ápr. 21. 20:33
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem még a graffiti is jól néz ki, de a multicolor a legjobb :D :D de a barna szerintem elég uncsi

[link]

[link]

2010. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Látszik rajta, hogy hamisítvány? Ha nem, akkor nyugodtan vedd meg.
2010. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
sziaaa. igen nagyon gáz.sztem ne vegyél,mert mar igyis mindenki fake lvkkel nyomul a bkvn
2010. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

[link]

ez az a fazon és minta ami bejön, ilyesmi táskát láttam vmi lányon egyszer(nem ismerem a lányt) :D

Köszi a válaszokat. :)

2010. ápr. 21. 21:01
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom látszik-e vagy sem, hogy nem eredeti, olyannal még nem találkoztam :'D :$

Csak bejön ez a fazon és minta meg a szinek :D

2010. ápr. 21. 21:02
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
sztem nevegyél. majd elkezdesz dolgozni összesporolod magadnak és utána olyan jó érzés lesz..:D
2010. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, mint az adidas cuccok a józsefvárosi piacról:D:D:D:D


De én szerintem nyugodtan vedd meg és NE érdekeljen más véleménye, mivel ha neked tetszik, az a lényeg. Nehogymár mások gáznak találják és az miatt ne legyen neked kamu LV táskád. És az se cink, hogy mindenkinek nem eredeti hanem fekete műbőr dzsekije van. :))))) Nekem is van....

2010. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!