Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz a hamis Louis...

Nagyon gáz a hamis Louis Vuitton táska?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem,tudom hogy hamis.Akkor megtetszett ezért megvettem elég olcsón,de olvastam pár helyen hogy gáznak minősül egy hamis LV táska.Nekem tetszik,és nem mintha azzal foglalkoznék hogy mit mondanak mások,de ti mit gondoltok erről?
2011. jún. 26. 23:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
sztm rohadt gaz...dehat ha tetszik hord.te tudod.
2011. jún. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
hát attól függ, hogy mekkorában írja rajta, nagyon gagyi-e...
2011. jún. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
az, és annyira irritál, hogy mindenhol pofátlanul nyomják, holott ők is tudják, hogy még egy hajléktalan is levágná, hogy nem az :DD
2011. jún. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

a francokat nem foglalkozol azzal :D

igen elég cinkes...sőt én amondó vagyok h még eredetit is gáz venni mert

1.hülye aki ennyi pénzt képes kidobni rá (kivéve ha az illető milliomos)

2.Még ha eredeti is, akkor is mindenki azt fogja hinni h hamisítvány.

2011. jún. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Én mind az eredetit, mind a hamisat kinevetem az utcán, és a legtöbb barátnőm is.

Az eredeti képmutatás, annyi jobb dologra lehetne költeni azt a pénzt. Egy unszimpatikus r*banc jut eszembe azokról, akik több 100.000-et kidobnak egy nyamvadt táskára.

A hamisított meg egy vicc, ugyanazt a hatást akarják vele elérni, mint az eredetivel, felvágni, hogy gazdagok, de nem azok. Röhejesen kamu.

Szerintem szánalmas, ez van.

2011. jún. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
uccsó kettővel egyetértek.
2011. jún. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok ezzel, hogy ha nincs pénzem az eredetire, akkor inkább veszek olyat, ami nem márkás, olyat, amin egyértelműen kamu a márkajelzés, pláne nem vennék. És ez így van cipővel, ruhával, mindennel.

A Louis Vuitton pedig annyira elcsépelt lett az utóbbi években, hogy gyakorlatilag boldog- boldogtalan ilyennel feszít, és ki sem tudja mondani helyesen a nevét, de büszke rá, h neki bizony ilyenje van.

2011. jún. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Engem nem érdekel, amúgy se ismerem fel a híresebb márkákat. :D

De inkább hamisat olcsón, mint igazit dög drágán. Röhögjenek, ha akarnak, de ha te szeretnél ilyen táskát, és nem azért, hogy villogj, micsoda pitsa vagy (bocsi), akkor senkinek semmi köze hozzá.

2011. jún. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gáz. Hogy miért azt már leírták...
2011. jún. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én karácsonyra kaptam egy vajszínű pénztárcát, amire dombornyomással rátették a Vuiton mintákat, de egyértelmű, hogy nem eredeti; tetszik, és mivel ajándék volt, persze, hogy hordom, de direktbe menm vennék hamisítványt.

A kiscsajok, akik meg hordanak, 95%-ban kópiát viselnek, ez elég gáz; buszoznak, jó esetben is New Yorkeres gagyi a "legmenőbb", amit viselnek, hozzá egy LV táska... mégha meggyőző másolat, akkor is üvölt róla, hogy nem eredeti.

2011. jún. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!