Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz a hamis Louis...

Nagyon gáz a hamis Louis Vuitton táska?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem,tudom hogy hamis.Akkor megtetszett ezért megvettem elég olcsón,de olvastam pár helyen hogy gáznak minősül egy hamis LV táska.Nekem tetszik,és nem mintha azzal foglalkoznék hogy mit mondanak mások,de ti mit gondoltok erről?
2011. jún. 26. 23:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%
nagyon-nagyon gáz. egy eredetiben rengeteg munka van, kézzel készül, státuszszimbólum, a hamissal a viselője a divatházat "gyalázza meg". és ez nem csak a Louis Vuitton táskákra vonatkozik, hanem a hamis Fendi, Gucci, Prada, stb. cuccokra, amit Olaszországban minden sarkon árulnak.
2011. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%

Kb. annyira "gáz", mintha egy piacon kapható "Adidos" vagy "Nika" felsőben flangálnál. Ha otthoni döglős, vagy kirándulós ruha, akkor a kutyát sem érdekli, de ha felvágsz rá az már neccesebb.


De azok a plázap*csák is röhejesek, akik egy évig spórolnak egy eredeti márkás táskára, majd a 100-200ezer forintos táskát hordják noname, esetleg kínai ruhákkal... Amúgy ezekből lesznek az olyan felnőttek, akik majd hitelből fogják az olyan kocsit venni, amit fenn sem bírnak tartani, mert csak az adók és a kötelező annyi rá, mint a havi keresete, vagy hitelből fog akkora házat építtetni, amit szintén nem bír fenntartani, de legalább nagyobb, mint a szomszédé és erre fel lehet vágni, addig amíg ki nem lakoltatják. Akkor bezzeg már a kormány, a bank és a fél világ hibás lesz, hogy ő ilyen helyzetbe került, holott csak magának köszönheti, hogy a megfelelési kényszerén és "kivagyiságán" nem bírt uralkodni. Mindkettő a megfelelő nevelés hiányának tudható be.


A "leggázabb" dolog viszont bármilyen ruhával/telefonnal/tárggyal vagánykodni. Attól nem lesz senki sem több, hogy valamilyen cucca van, csak lerí róla, hogy az észbeli és egyéb hiányosságait próbálja így kompenzálni, mert mással nem tud kitűnni.


És még mielőtt valaki félreért és nekem esik, hogy ő havi 50 milliót keres, és azért vesz csak LV, Versace, Gucci cuccokat mert minőségiek, szépek és megengedheti magának, annak üzenem, hogy nem az a "gáz" ha valaki ezt megveszi, hanem az ha folyton "menőzik" vele.

2011. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%

Igen, gáz.

Én elég "gazdag" osztályba jarok, tehetős gyerekek soraival, akik mindennap a legmárkásabb, és biztosan igazi, cuccokban járnak.

Mondjuk úgy, hogy én sem szenvedek anyagi hiányokban, és otthon vagyok az előkelő divatban, hamar kiszagolom a hamisat, és megálapitom, hogy: "Istenem, ha nincs pénze, vagy nem akar igazit venni, akkor miért nem vesz egy szép, olcso, de nem másolt táskát?"

Egyébként, aligha nem érdekel mások véleménye, ha megkérdezed itt...

Szóval röviden: gáz, igen, mert könnyen kiszagolható, és vagy fölösleges rongyrázásnak, vagy gagyi, ócskának fogják mondani ;)

2011. jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Figy, nem gáz, nekem van eredeti Pradám, és mégis mindenki hamisitványnak nézi, ha igazi ha nem ugyis megdicsérik vagy leszólják, hord nyugodtan.
2011. jún. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
31%
GÁZ, igen nagyon GÁZ! Utálom az ilyesmit. Nekem is nagyon régóta teccettek az Lv-k, és ahelyett, h a szleimtől könyörögtem volna ki azt a 200ezer forintot (mert megtudták volna adni,) inkább elmentem diákmunkát végezni, 2 évig, és meg lett rá a pénz. Te meg gondoltál 1et és vettél 1 hamisat, ami 2 nap után szét fog esni. Íme a tanácsom:ha nagyon teccenek az LV-k, végezz te is diákmunkát, és egy idő után vegyél 1et, 1 EREDETIT! Hamisban mászkálni ultraciki, az eredetit is csakis olyan helyre vedd fel, ami nem olyasmi mint a metró.
2011. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
ez egy kicsit durva! azért találják ki ezeket a hamisítványokat, hogy akinek nincs 200ezer Ft-ja megtudja venni a hasonló táskákat! Az előttem szóló bele gondolt abba, hogy már diákmunkát is nehéz találni, protekció nélkül már azt se lehet találni! Én nem értem, hogy miért tartja minden ember gáznak, amikor szétnézek a világba és mindenkinek hamisítványa van! Ha valakinek nem tetszik, hogy hamisítványokat lát az embereken akkor ne nézzen oda! A mai világba akinek van 200ezer Ftja arra, hogy táskát vegyen annak csak gratulálni tudok!
2011. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Pláne, h nem egy amerika sztár nyilatkozta, hogy nem vesz eredetit.


K*rva sokan szakértőznek, de mert se nem bőrdíszművesek, se nem minőségellenőrök, hülyeségeket beszélnek; efelett, pedig képmutatóak. Ha eredeti van, akkor azért ugatnak le, ha hamis, azért.

Szóval, kérdező, így adj az emberek többségének véleményére.

2012. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!