Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan különböztethetek meg...

Hogyan különböztethetek meg egy hamis (Gucci;LV;Prada stb. ) cuccot (táska, cipő) az utcán egy igazitól?

Figyelt kérdés
Annyi kérdésnél látom, hogy "simán kiszúrom, ha hamis" ésatöbbi, hogy már én is kiváncsi lettem. Szoktam látni az utcán LV táskás embereket (kis hülye 14 éves p*$łákat) azokról tudom, hogy egyértelműen nem igazi, de vannak konkrét jelek? :P Meséljetek!
2009. nov. 22. 16:40
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
hár én ránézek és lehet látni rajta. pl ed hardynál az eredetiknél ott van a jogvédett jel a kis r de a gagyiknál nincs ott.De mind1iken lehet látni ránézésre hogy azért egy eredeti Gucci nem olyan mint egy gagyi
2009. nov. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
hát nézd meg kinél van. ha maúgy mindene gagyi, láthatóan műbőr a cipője vagy üt a ruhájáról, hogy nem márkás, akkor nem eredeti az LV sem. másrészről az LV minőségi, a hamisítványok csúnyák. pl látod hogy egyenetlen a varrása vagy ilyesmi, akkor sem valószínű, hogy igazi. de olyat is láttam, amin fejjel felelé voltak a monogrammok.
2009. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

keresd ki a neten ba márka védjegyeit.VArrások,speciális beépített formák.Amit ha valaki koppint nem fog észre venni.

Én pl múltkor láttam egy csajt feszíteni gucci táska másolattal amire az volt írva hogy guci.Na meg a LV táskáknál néha megforgatják a formákat.Látszik hogy szarul van megvarrva és újnak látszik a táska de a szálak már jönnek ki belőle.

2009. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%
Azért azt is mindenki vegye figyelembe, hogy sokszor a vállalatoknál munkaidő után kezdenek suttyomban LV/Gucci/Prada... táskákat legyártani, amit aztán saját hasznukra adnak el. Jóval olcsóbb, ugyanaz a cég, ugyanaz a varrás, ugyanaz a logo...mégis hamisítvány.
2009. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
na ezt hol hallottad.Mert én voltam ahol a guccikat kézzel varrják,de hogy onnan még egy tűt se lehet kivinni az tuti.
2009. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Volt egy cikk erről azt hiszem a Glamourban még nyáron. Én is meglepődtem rajta, de állítólag igaz, több helyen is írták már.
2009. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
ekkora befolyású márkáknál szerintem egyszerűen lehetetlen.Meg amit a két szememmel láttam az meg bizonyítja mindezt.
2009. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
ezt én se hiszem el. ezek drága homik, nem a szalámigyár, ahol senkinek se tűnik fel, ha egy rúd hiányzik. biztos mindent számon tartanak, plusz egy iylen márka nem engedheti meg magának ezt. ahol dárga cuccokkal foglalkoznak átnézik, hogy a dolgozók nem visznek-e a ki valamit, nemhogy egész táskákat.
2009. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
2009. nov. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
LV cuccokról egyből látszik hogy hamis vagy igazi. Az igazi LV táskákon MINDIG szimmetrikusan vannak az ábrák! Egy se csúszik ki!
2009. nov. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!