Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan különböztethetek meg...

Hogyan különböztethetek meg egy hamis (Gucci;LV;Prada stb. ) cuccot (táska, cipő) az utcán egy igazitól?

Figyelt kérdés
Annyi kérdésnél látom, hogy "simán kiszúrom, ha hamis" ésatöbbi, hogy már én is kiváncsi lettem. Szoktam látni az utcán LV táskás embereket (kis hülye 14 éves p*$łákat) azokról tudom, hogy egyértelműen nem igazi, de vannak konkrét jelek? :P Meséljetek!
2009. nov. 22. 16:40
1 2 3
 21/24 Cucciolo válasza:

Sziasztok!

Idáig mindig csak olvasgattam ezen az oldalon kérdéseket és válaszokat de most ugy gondoltam regisztrálok!

Szval manapság már nem nagyon tudok őket megkülönböztetni mivel nagyon jo kamukat csinálnak!


De elmondom a titkot amit ti nagyon rosszul gondoltok, pl peugeot 206 osom van imádom a convers cipöket sööt zaraban is rengeteget vásárolok, ez azt jelenti hogy proli lennék és nem eredeti a táskám?

Ne sértődjön meg senki de luxus terméket nem csak luxussal lehet hordani rengeteg gucci louis vuitton dolce stb ruhám cipöm táskám és kiegészítőm van!

Például edzésre is melegítőben járok ami mondjuk egy retro és a cuccaimat nem vihetem Gucci táskába? szval ezen gondolkozzatok el nyugodtan!

persze ha a costes-be megyek vacsorázni nem fogok egy zara-t illetve convers cipöt felvenni!De mondjuk mikor fiatalabb voltam 16 éves mentem edzésre sokat metroztam illetve buszoztam ez azt jelenti hogy nem erdeti a cuccom?Vagy mint például külföldi barátaim szeretnek itt lenni csak eredetit hordanak de pl nyáron egy rövid gatya mellé nem lehet ilyet hordani?


Ezen kivül ezeket a termékeket saját cégek kézzel készítik pont ezert drágák, kamut itt a boltban sem veszel mivel ezek akkora cégek h nem fogjak magukat igy lejáratni illetve ha bármi baja van kicserélik megjavitják,de ezek nem fognak foszlani vagy repedni!

Például az elsö dolce cipöm 8 éves és mai napig tudom hordani és olyan mintha uj lenne pedig már fociztam benne motoroztam és elég sok ilyen dolgot!Ez nem azt jelenti hogy egy idö után nem mennek tönkre, hisz ez is csak 1 anyag de joval tovabb birjak mint amit ma megveszel és 2 honap mulva kukába vele!!!

például iphone 4em van és hozzá egy lui tokom és az alja kezd kopni miert? mert 365 napja megvan kb és naponta 50x ki és be teszem, sajnos a bőr is elkopik egy idö utan!



De abban egyet értek veletek hogy aki kamut hord az szánalmas hiszen ha nincs rá pénzem akkor egy közep illetve alacsony kategoriáju boltbol is fellehet jol öltözni!

2012. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
hülyeség, nekem ócska telefonom van, még csak nem is érintőkijelzős, viszont van eredeti Gucci, Ralph Lauren cipőm és hasonló nagy márkájú cuccaim..egyszerűen nincs szükségem jobb telóra, pedig van rá bőven pénzem..
2014. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 jkbfanny válasza:
Néhányan annyira butaságokat írnak :D én pl. utálom az iphone-t...középkategóriás samsung telefonom van, emellett nagyon kicsi a lábam (34-es, pedig 24 éves vagyok) és a Zara gyerekosztályán vásárolok magamra cipőket....ruha téren sem az érdekel, hogy márkás vagy sem, sőt még turkálókba is szoktam járni, mert egy csomó olyan ruhát lehet találni, ami biztos nem jön veled szemben az utcán.... ennek ellenére van eredeti gucci, saint laurent és prada táskám, vannak tiffany.co ékszereim, van egy saját lakásom Pesten és egy 2013-as chevroletem....
2018. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Szerintem aki New Yorkeres poloban "rohangál" nem lehet olyan szegény. Nekem is onnan van a ruháim nagy része, és eléggé van pénzünk. Erre vidéken nem sok emberen látunk ilyen ruhakat
2019. szept. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!