Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan különböztethetek meg...

Hogyan különböztethetek meg egy hamis (Gucci;LV;Prada stb. ) cuccot (táska, cipő) az utcán egy igazitól?

Figyelt kérdés
Annyi kérdésnél látom, hogy "simán kiszúrom, ha hamis" ésatöbbi, hogy már én is kiváncsi lettem. Szoktam látni az utcán LV táskás embereket (kis hülye 14 éves p*$łákat) azokról tudom, hogy egyértelműen nem igazi, de vannak konkrét jelek? :P Meséljetek!
2009. nov. 22. 16:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
az eredetin van egy fém dísz. kb 3x5 cm
2009. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
na attól még nem bizti hogy eredeti.
2009. nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
55%

először is ha LV táskát látsz utcán és kiváncsi vagy h igazi e akkor nézd meg,hogy még milyen ruhadarabokat visel az illető ha látszik,hogy nincs izlése,nem márkás cuccokban van akkor valószinűleg hamisítvány.

de ha ez nem győz meg vagy neten nézed,vagy máshol:D

a kézitáskákon (pl.Monogram Canvas) mindig négy LV monogram helyezkedik el egy sorban.

A Louis Vuitton kifejlesztett egy külön betűtípust,ha ez elmosódva látszik,vagy hibásan akkor nem igazi mivel ezek a táskákat "hibátlanra" készítik.

a legtöbb LV táskán található egy kis lakat

belül pedig a táska belsejében van sorozatszám

és az egyik legfontosabb dolog amiből tudhatod,hogy nem igazi,hogy a varrások 5 szögűek,van amelyiknél görbített 5szög de általában egyenes.

És még egy fontos dolog,hogy mindig szimmetrikusan vannak elhelyezve a minták.

Ha kézbe fogja valaki az anyagon érezni is a különbséget..meg hát a színeken is látszik még..De ha LV táskát látsz akkor Louis Vuitton Paris jelzésekre is érdemes odafigyelni..

Szerintem ha valaki hamisítványt hord az nagyon gáz..azzal menőzni.. :/ szánalmas..

nekem ha egyszer lesz annyi pénzem akkor igazit fogok venni :D

remélem tudtam segíteni:D

2009. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
elírtam egy picit:D szóval akkor igazi ha 5szögletű:D
2009. dec. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
67%
na attól még lehet eredeti ha nem márkás a többi cucca.....pl kapta valakitől.....vagy egyénileg gyárt vagány cuccokat.....
2009. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
persze igaz h lehet oan is h kapta vagy gyárthat csak ha rá írja h gucci akkor érted..azmárt nem saját gyártású:D
2009. dec. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
de én nem a táskára értettem hogy maga gyártja....hanem táskája gucci vagy LV a ruhái meg nem márkásak mert maga csinálja.
2009. dec. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
En is ugy gondolom, hogy nezd meg az illeto oltozkodeset. Ha kinai gatya, Converse tornacipo, New Yorker polo van raJta, akkor hamis. Ha szerencsed van, es latod, hogy milyen a telefonja, abbol is leszurhetsz valamit. Nem mindegy, hogy Samsung Corbyval vagy iPhone 4gyel rohangal az a bizonyos illeto.
2011. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Utolso válaszolóval egyetértek de converse cipővel nem nekem is iphonom van mégis hordok converset sőőt gyurcsányonis converse volt valami találkozon valami gyűlésen.Pedig neki van mit a tejbe aprítania.(persze ezzel nem azt irtam ,hogy ő számit mert énse kedvelem csak ,hogy converset mindenki hord.
2011. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 PoisonIvy válasza:

Ne hargaudjatok, de hatalmas hülyeségeket írtok! :D igen, valóban a varrás...stb segít kiszúrni, azonban még a magyar, HIVATALOS üzletben is árulnak hamis darabokat az eredetik között... ergo: 1.230.000-ért is hazaviheted a hamisat, és meg sem tudod soha, hiszen számlád is van, eredeti... igenis gyártanak munkaidő után, illetve a kinézet nem mondja el, hogy valaki megteheti-e, vagy sem?! milliárdosok mászkálnak effektíve szakadtan, míg csóringerek tipegnek igényesen összeválogatott ruhákban, márkáktól függetlenül. ( A luxus nem a szegénység ellentéte, hanem az ízléstelenségé! by Coco Chanel) nem mellesleg ne becsüljétek le a férfiakat, akik ajándékba vesznek iyleneket, hiszen tudják, hogy szeretjük ;) a nagyon kamut könnyű kiszúrni, a közepeshez már értő szem kell, és a minőségi utánzatról a gyártó is nehezen mondja meg, hogy mi a szitu. Példa: tuti kamu táska LV-nél a boltban, és nem mondták meg, lekérték a sorszámát is, ami magyarországi eladást igazolt, így gariban megcsinálták a jó minőségű kamut, amit egyébként ők is árulnak az "urbán legenda" szerint... szóval, hajrá mindent tudók!!! :P :D

Egy tuti van kizárólag: ha a gyárból rendeled ;) XO XO :)

2012. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!