Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az lenne a kérdéseem, hogy...

Az lenne a kérdéseem, hogy megvagytok-e elégedve az Essence termékekkel?

Figyelt kérdés

Amiket én szeretnék kipróbálni a következők:

-quattro eyeshadow (06 soo cool) (szemhéjfesték)

-multi action false lashes mascara (szempillaspirál)

-volume & gloss lip maximizer (02 sweet bubblegum) szájfény

-colour & go nail polish (colour & go nail polish 27 no more drama) körömlakk

-soft touch mousse make-up (alapozó)

-bronzing compact powder (bronzosító)

-2 in 1 kajal pencil (06 flirty & hip) (szemceruza)


Árukhoz képest jók? Tudtommal ugyanis eléggé olcsók... Edig nem nagyon akartam használni őket, mondván ha valami ilyen olcsó biztosan kispórolják belőle az anyagot, de elbizonytalanodtam :) Szóval: szerintetek?

A válaszokat nagyon köszönöm!


2010. ápr. 11. 23:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
jó az alapozó és a puder is, nekem még csak ez a 2 fajta termékem van tölük, de ezek szerint másnak is bejön, úgyhogy, lehet veszek még :D:D
2010. ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%
00:18-as: nekem van Loreal-os körömlakom, 3 nap alatt lepattogott. ennyit a nagy istenített termékekről.
2010. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

-soft touch mousse make-up (alapozó)


imádoom!!!

2010. ápr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

láttam írtátok a MAC-et,a Lancome-t és a Lorealt. Hát igen én is szeretem néhány terméküket, de nekem annyira nem jön be mindegyik... Meg ami azt illet eléggé drágák is az én pénztárcámhoz :) Persze megtudom venni, nem gond, csak hát én inkább másra "sporolok" (pl.:laptop, motor)

15/L

2010. ápr. 12. 18:22
 15/20 anonim ***** válasza:

eléggé meg vagyok elégedve az essence termékekkel, ezek közül amiket írtál: a körömlakkból van pár db-om, na azok nagyon jók! jó állaguk van, könnyű felvinni és jó pár napig fenn is maradnak.ezt a 2 in 1 szemcerkát nem ismerem, de eddig ahány essence cerkát próbáltam mind jók voltak! szerintem egy szemhéjtusba is beruházhatsz, mert azok is tutik! én is oda vagyok a MACért, de a szemtusuk borzasztó! alig marad fenn 1 órát, utána nem elkenődik hanem csak simán eltűnik :o ezzel szemben az essence-t lemosni alig bírtam! az egyik 400 ugyebár, a másik meg 4000, szóóóóval... el lehet gondolkodni.

egyetlen dolog amit nagyon nem ajánlok essence-ből az a szemhéjpúder. gyönyörű színük van, de sajna begyűlik az egész a kis redőkbe.

a bronzosító nem rossz, csak megfelelő ecsettel kell felkenni :)

2010. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
és te milyen ecsetet ajánlasz? Csak mert eddig nem nagyon sminkeltem, így nem vagyok nagyon tapasztalt (ugyanis a sulinkba tilos volt a smink, viszont gimiben már szabad)
2010. ápr. 12. 19:58
 17/20 anonim ***** válasza:
ömm, van az essencenek (milyen meglepő... :D ) egy nagyon tömött púder ecsetje, nevét nem tudom, de mivel nincs túl sok ecsetjük, megtalálod majd.
2010. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

mindenkinek nagyon köszi a válaszokat!

Nyomtam is mindenkinek egy plúszt! :) :D

2010. ápr. 13. 00:00
 19/20 anonim válasza:

az essence szemhéjtus szerintem nagyon sz*r.. nekem 3-4 óra alatt az egész rajt volt az arcomon ilyen kis darabkákba.. pedig nem kentem el meg semmi.. és teljesen felpislogtam:S nagyon csunya volt szerintem.

Szval szemhéjtusba csakis Astor (Y) az a legjobb:)

[link]

2010. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Hát igen... Itt is előjött az ízlések és pofonok esete.

=) Ilyenkor örülök, hogy online nem lehet pofozkodni =) A válaszokat ismét köszi mindenkinek.

Azért szerintem többen szavaztak az Essence mellet, mint ellene. Ígyhát megvettem a fent említett termékeket, és nekem nagyon beváltak. Nővérem barátnője se szereti nagyon az Essencét, ő is inkább márka párti. Amint megtudta, hogy én ilyan "sz@r" termékeket használok elcipelt magához, hogy demonstrálja: a márkás cuccokat nem váletlenül istenítik. Nos igen... Tényleg nagyon szuperek voltak. Tényleg eléggé nagy a különbség a kettő között. Aztán kiderült, hogy csak az alapozo 15.000 Ft. És én ezt nem engedhetem meg magamnak. Úgyhogy szerintem ahoz az alacsony árhoz képest amibe kerülnek kurv@ jók! Gondoljatok bele: ha egy Loreal-los szemcerkával tudok húzni (hasamraütök) 50 vonalat, egy essecésel is kb. enyit. Esetleg többször átt kel húznom ugyan azt a vonalat(kb 2-3 szor). Na igen de egy loreal-os szemcerke nem 2-szer 3-szor anyiba kerül! Szóval nekem így jobban megéri. Aki pedig a márkára esküszik nem vitatkozom! 100%-ig igaza van! És örülök, hogy Ő megengedheti magának. Én (mint már említettem) más dolgokra gyüjtök. =) Na ennyi!

És puszi a pocitokra! =)(=

2010. ápr. 15. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!