Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akik a parfumcenter.hu-ról...

Akik a parfumcenter.hu-ról rendeltek. Ti megvagytok elégedve vele? Nem bóvli, hanem igazi?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt a videót én tettem fel a Youtube-ra.

http://www.youtube.com/watch?v=5FlTHx8TTw4&feature=related


Pofátlan egy banda ez. Képzeld le sem tagadták, hogy hamis a parfüm. Sőt még engem basztak le azért, hogy ezt miért nem jeleztem rögtön. Talán azért nem, mert amíg nem vettem meg a DM-eset, addig nem volt összehasonlítási alapom. Mert ugye a parfumcentereset vettem először meg, majd amikor kezdett kifogyni, akkor vettem a DM-be egyet. Kiderült ugye a csalás, és amikor felhívtam a parfumcentert akkor le sem tagadták, sők lecsesztek, hogy ezt rögtön kellet volna jeleznem. De mint írtam, akkor még nem tudtam mihez hasonlítani.


Én ajánlanám neked a www.iparfumeria.hu oldalt. Ez a cég nagyon sok országban jelen van. Ha összehasonlítom a terméküket, akkor például a németországi boltjukban ugyanaz van raktáron, mint ami a magyarországi oldalon van. Szóval nem ilyen össze-vissza szerzik be a parfümöket, szerintem megbízhatóak.

2011. máj. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!