Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festitek a hajatokat vagy...

Festitek a hajatokat vagy megvagytok elegedve az eredeti szinetekkel is?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron befestem, mert valami szörnyű, szürkésbarna az eredeti...
2011. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem is hasonló :D .. milyenre festetted?
2011. máj. 10. 20:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém eredetileg viszonylag sötét színű, világosbarnát akartam, mert nagyon fehér a bőröm, gyöngyszőke árnyalattal festem már egy éve :) így szép aranybarna.
2011. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Barna hajam van, olyan igazi, tipikus barna. :D Kicsit vöröses fényben.

Néha beszíneztem vörösre, de rendes festésre nem vállalkozom. Inkább maradok ennél, kíméli a hajat és tuti nem áll rosszul. XD Majd ha már megunom a hosszú hajat, akkor talán befestetem, így sajnálom is, meg kissé drága is lenne. :S

2011. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Én utáltam az eredeti hajszínemet, ilyen seszínű középbarna volt.. ha jól emlékszem, már jó rég láttam :D Kb 6 éve festem a hajam, voltam már mindenféle, most épp csokibarna és imádom :)
2011. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére nagyon szép mélybarna hajam van, így nem kell festenem.Bár 5 éven át festettem ilyen rezes-szőkésre, azt is szerettem, de nyáron az borzasztóan nézett ki.(kiszívta a nap, a medence vize befogta zöldre, stb...)
2011. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem festem a hajam,viszont nem vagyok megelégedve a hajam színével,mivel ilyen seszínű(se nem szőke,se nem barna).

Festeni azonban nem áll szándékomban,mert így sincs valami jó állapotban a hajam.


15/L

2011. máj. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az én hajam is olyan se szőke se barna. ezért 1 évig vörösre festettem mert kiskorom óta álmom volt h én vörös legyek. aztán utánna egy fél évig sötétbarna voltam most pedig decembertől szőke színű a hajam :)
2011. máj. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az én hajam valami nagyon fura barnás szerűség volt asszem xD nem nagyon emlékszem mert évek óta festem. volt már kb mindenféle barna árnyalat, legelőször szőke voltam és most megint mert elegem lett a sok barnából :D
2011. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!