Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az lenne a kérdéseem, hogy...

Az lenne a kérdéseem, hogy megvagytok-e elégedve az Essence termékekkel?

Figyelt kérdés

Amiket én szeretnék kipróbálni a következők:

-quattro eyeshadow (06 soo cool) (szemhéjfesték)

-multi action false lashes mascara (szempillaspirál)

-volume & gloss lip maximizer (02 sweet bubblegum) szájfény

-colour & go nail polish (colour & go nail polish 27 no more drama) körömlakk

-soft touch mousse make-up (alapozó)

-bronzing compact powder (bronzosító)

-2 in 1 kajal pencil (06 flirty & hip) (szemceruza)


Árukhoz képest jók? Tudtommal ugyanis eléggé olcsók... Edig nem nagyon akartam használni őket, mondván ha valami ilyen olcsó biztosan kispórolják belőle az anyagot, de elbizonytalanodtam :) Szóval: szerintetek?

A válaszokat nagyon köszönöm!


2010. ápr. 11. 23:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyre több essence termékem van, de én nagyon szeretm őket, mert ahhoz képest hogy olcsók, nagyon jó minőségűek! ráadásul ami nálam pluszpontot jelent, az, hogy ők nem tesztelik a termékeket állatokon! abszolút 5*
2010. ápr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. ápr. 11. 23:53
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
én csak a műszempillát használtam az essence termékek közül de az jó volt:)
2010. ápr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
és a Miss Sporty termékekkel, hogy álltok?
2010. ápr. 11. 23:53
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
körömlakkot használtam az szép nagyon(sötétlila) :)
2010. ápr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem használj inkább Lancome-ot, MAC-et és Lorealt. Én ezekre esküszöm. Kíváncsi vagyok hogy ha az első válaszoló 5*-ot adott az Essencere akkor ha a fent említetteket kipróbálná, azokra 100-at adna? :D Mert kb ennyi a különbség köztük....
2010. ápr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

A Miss Sporty körömlakkok nagyon jók.csak azt használok.

16/L

2010. ápr. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem alapozóm van, és abszolút jó. próbáltam maybelline-t is, de az sokkal folyósabb, és büdös is. az essence-től tök jól elmúltak a pattanásaim ráadásul. én is meglepve vettem észre, hogy egyszerűen jó.
2010. ápr. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szemceruza és a körömlakkok, körömerősítők nagyon jók. Ráadásul elérhető áron vannak. Szeretem őket.=)
2010. ápr. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
Igen, elég jó az essence. Az ecsetes korrektor nekem annyira bevált, hogy másmilyet többet nem is veszek. Pedig én is inkább Loreal párti vagyok. Körömlakkok is jók, mondjuk nekem pont a color and go nem jött be, rossz volt az állaga. Lehet csak én fogtam ki rosszat. A miss sporty lakkok is jók. Viszont mást nem ajánlok, mert szerintem ez egy gagyi márka.(a miss sporty) A szempillaspirál meg se látszik, olyan mintha csak bevizeztem volna a szempillámat. A szemhéjpúderek nagyon hamar leperegnek. A szájfény 5 perc után csomós lett a számon, fehér szemcerka is kb 5 percet bírt. Szóval a miss sporty-t én nem ajánlom, olcsó, de még annyit se ér, mint amennyibe kerül.
2010. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!