Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A sima szúrt lyukat tágíthatom...

A sima szúrt lyukat tágíthatom fülben? Ha igen, hogy kezdjem el, mivel?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 18:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
piercinget soha nem csináltam volna otthon, meg a fülszúrást sem anank idején :) köszönöm a tanácsokat!
2008. szept. 23. 22:22
 12/14 anonim válasza:
Nekem most a jobb fülemben 3 lyuk van abból 2-őt én lyukasztottam magamnak egyáltalán nem fájt pedig nem bírom a fájdalmat( az egyik a porcban van) Piercingre nem vállakoznék az tuti atól nagyon rettegek deh ezt a fültágítós dolgot énis ipróbálom, bár nem akarok nagy lyukat mert az hogy néz már ki mondjuk 70évesen ott lóg egy 2 centis lyuk ...Pfujjjjj:D
2008. okt. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az összenő xD barátnőm is tágította egy ideig, aztán kivette a tágítót és megy összefele... már sima fülbevalot tett bele :D
2008. okt. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én szúrtam már piercinget sógornőmnek meg hugomnak is, semmi extra nincs benn:) És nem is lett bajuk. Habár szakszerűen csináltam, csak papírom nincs róla...
2009. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!