Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy is kezdjem a sminkelést?

Hogy is kezdjem a sminkelést?

Figyelt kérdés

Eddig nem sminkeltem, így hát nem is tudom, hogyan kell. Már kezdem unni, hogy állandóan kipirosodik az arcom, nem csak melegben, viszont ha itthon vagyok, akkor meg nem. Honnan tudjam milyen alapozó kell, és milyen fajta? És egyebek...

Légyszi segítsetek! Ha valaki tud videó linket is írhat.


2011. ápr. 30. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

youtube-on vannak sminkes videók azok nagyon jók én azokat szoktam nézni mindig.

alapozót mindig az arcbőrhöz kell igazitani. Ha bemész egy sminkes boltba akár Dm ott kérd az eladó segitségét szivesen segitenek :) és akkor tudni fogod.

Ha egyáltalán nem sminkelted eddig magad én a diszkrét sminkeket ajánlanám ahol egy kis alapozó esetleg kis pirositó de az nem muszáj. szempillaspirál esetleg még szemceruza

sok sikert :)

2011. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok
2011. ápr. 30. 20:17
 3/7 H.Zsani válasza:
Szerintem ha eddig még nem sminkelted magad akkor kezdésnek elég ha szemtussal kihuzod a szemhéjad alsórészét vékonyan utána pedig szempillaspirál.ez szemre szerintem tökéletesen elég :) én is igy szoktam.ezt nagyon gyorsan meglehet csinálni ha belejössz :)
2011. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tisztítsd le az arcod majd hidratáld. hagyd, hogy a krém beszívódjon és utána kezdj neki az alapozásnak. kézzel, szivaccsal, ecsettel is felviheted, a lényeg, hogy ne legyen maszkhatású. az alapozóknak kismillió fajtája létezik, a bőrtípusodnak megfelelőt válassz. a nagyobb bőrhibákra és a szem alatti karikákra korrektor, ha szükséges, utána púderezhetsz, ha zsírosodásra hajlamos a bőröd, de ez sem kötelező lépés.

http://www.youtube.com/watch?v=ipasQv_5Meg ő egy nagyon ügyes lány, tőle sokat tanulhatsz.

2011. máj. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dm.be az eladok segitenek?? Hol??????

Amugy meg elsore nem tuti hogy tussal kene kezdeni...ahoz ugyesseg is kell..

2011. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 H.Zsani válasza:
Ha van nálatok Avon iroda , akkor oda menj be. Ott segítenek! és ki is próbálhatod őket.
2011. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link] itt nézz körül, ez egy nagyon jó blog :)

korrektorozás: [link] 2010/08/pattanas-vs-korrektor-csata.html

púder:

[link] 2010/10/piri-baratnomnek-sok-szeretettel.html

spirálozás: [link] 2010/07/szempillaspiralok.html

és sok minden amit megtalálsz ezen a blogon

2011. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!