Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel kezdjem a sminkelést,...

Mivel kezdjem a sminkelést, eddig még nem csináltam?

Figyelt kérdés
elég "ragyás" az arcom, olyan kis apró miteszerek vannak rajta és már voltam kozmetikusnál, aki lekezelte. De utána apró kis foltok maradtak és már több lány mondta nekem, hogy sminkeljem magam mert az megszépíti az arcomon. mivel kezdjek és mit ajánlotok? most leszek 17 és fiú vagyok
2009. márc. 6. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Rendszeresen járj kozmetikushoz, akkor el fognak tűnni ezek a foltok is.

Egyébként menj el egy lány ismerősöddel egy drogériába és válasszatok a bőrtónusodnak megfelelő alapozót, amit halványan felvihetsz.

2009. márc. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne sminkeld magad, az egy fiunal nagyon kiabrandito!!! Mellesleg eltomited megjobban a porusokat.

Menj inkabb szoliba, heti 1-2 alkalommal.

A helyes borapolas nagyon fontos, arclemoso, tonik, hidratalo. Ha teheted probald ki a Clinique 3 lepeses termekcsaladot, nekem gyonyuoru lett a borom tole!

23/l

2009. márc. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha vékony rétegben viszel fel alapozót, az halványít a problémán, de eltömítheti a pórusokat->lehet, hogy még csúnyább lesz a bőröd.

A szolit én nem ajánlom, bár igaz, hogy a NAPsugárzás jót tesz, de az is csak mértékkel (napi pár perc), és ugye a szoli az csak mesterséges, várd meg amíg tudod napoztatni az arcodat.


Próbáld ki a csalánteával való lemosást, akár csak esténként, tesómnak (szintén fiú), ugyanilyen ragyás volt a bőre, aztán mondtam, hogy próbálja ki ezt, és neki bevált. És nem is drága. (200 FT egy adag tea, ami sokáig elég, csak ugye macerás mindig elkészíteni, de tesómnak megérte a fáradtságot)

De mivel ez inkább kamaszkori pattanásosság, csak idővel fog a bőröd újra megszépülni, addig meg tehetsz bármit, nem lesz olyan szép és sima, mint a babapopsi :D

2009. márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!