Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az avonban mik a jó termékek?

Az avonban mik a jó termékek?

Figyelt kérdés
Tudom h a colortrend az nagy sz.r!Nem parfümökre gondolok,hanem sminkekre,krémekre,pakolásokra,köröm ápolós eszközökre,tus és habfürdőkre,sminklemosókra:)
2008. szept. 20. 17:25
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
Én nagyon szeretem az Avonos dolgokat (bár a hajápolók szerintem nem jók). A kedvenc szemfestékem az aranylóan tündöklő szemhéjfesték.
2008. szept. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
EN is imadom azt a szemfesteket, nagyon nagyon szep.
2008. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2008. szept. 25. 23:09
 14/17 anonim ***** válasza:
31%
hát nemtom sokan leszólják az oriflame-t pedig nekem az avon sminkes cuccaitól (alapozótól is meg a szemem nagyon begyulladt a szemcerkájától...és NEM a COLOR TRENDES volt...) lett tele a bőröm nehezen gyógyuló kiütésekkel!!! de a tisztálkodó szerei messze jobbak mint ami az oriflame-ben van ezt aláírom de ha alapozót akarsz akk sztem oriflame mert (én is oriflame tanácsadó vok XD) nagyon jók tényleg..samponba meg télleg schauma:Daz avonból sampon nekem csak a naturals vált be....és az se nagyon....oriflameből alapozó+púder+korrektor és kizárólag a giordanni :D az a legjobb...főleg a púder teccik...avonnál meg a habállagú alapozó teccik (jól mattít...lega nálam:D), mellesleg az az egyetlen alapozója amitől nem leszek tele piros pötyikkel XD szal jah :D
2008. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köcc:)
2008. szept. 26. 22:21
 16/17 anonim ***** válasza:
89%
a Planet Spa és a Solutions,ezek nagyon jók!!!!A SuperFull szempillaspirál sztem nem jó,nagyon csomósodik tőle a szempilla,legalábbis nekem.A Senses tényleg jó,a radír is,a tusfürdő is,a testápoló is.A színekkel az a baj h nem olyan,mint amilyen az újságban van(szemhéjfesték,stb,)de a parfümök is jók (sztem csak a Urban Flowers nem igazán).Nekem rengeteg az Avonos cuccom,és sztem összességében jók.
2008. szept. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszi:))))))))
2008. szept. 28. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!