Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az avonban mik a jó termékek?

Az avonban mik a jó termékek?

Figyelt kérdés
Tudom h a colortrend az nagy sz.r!Nem parfümökre gondolok,hanem sminkekre,krémekre,pakolásokra,köröm ápolós eszközökre,tus és habfürdőkre,sminklemosókra:)
2008. szept. 20. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Én szoktam rendelni az Avonból és eddig megvagyok vele elégedve.Krémei nagyon jók nem viszketek tőle stb...

Habfűrdő is kíváló,és minden más amit felsoroltál.De én megvagyok elégedve a parfümjeivel is.Egyedűl az ORIFLAME termékekkel volt bajon.Szerintem próbáld ki,mert megéri!

2008. szept. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2008. szept. 20. 17:54
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Tanácsadónő vagyok és eddig semmivel sem volt nagyobb problémám. A colortrendben is vannak jók, de ez pont tiniknek van, akik nem sminkelnek annyit, szeretik a változatos színeket, stb. Körömlakkból volt nekem olyan amit visszaküldtem, mert nem száradt gyorsan. De ezért van a 3hónapos visszaküldőgarancia! Sminklemosók jók. Habfürdők is, főleg amilyen jó illatuk van. Hajra cuccok is nagyon jók, a kedvencem a hajvégápoló olaj!
2008. szept. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hajra való cuccok nem váltak be!Viszont azon kívül szinte bármi, de legfőképpen a dekorkozmetikumok:ceruzák,szemhéjpúderek,rúzsok,szempillaspirálok.De a hajnál kivétel a hajkefe, fésű azok is szuperek.És a krémek is tetszettek kevés kivételtől eltekintve.Nekem a sampon csípett.Anyukám is ezen a véleményen van.Abban a Schaumára esküszöm.De így összegészében jó az Avon.Jobb mint az Oriflame.Választékosabb.
2008. szept. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Szempillaspirál (hosszabbító - Astonishing length -gyönyörűen hosszabbít, és nem kenődik el, nekem nagyon bejött, több éve csak ezt használom), arcbarnító gyöngy, a hajvégápoló, tusfürdők, szerintem a szájfényei is jók, nekem a körömlakkok nem váltak be, mert hamar lepattogtak.

2008. szept. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2008. szept. 20. 19:09
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

Nekem a senses tusfordok tetszenek, nagyon jo illatuk van kivetel nelkul.

A color trend szemceruzajat ruhellem, bogocskak lettek a szememre tole mintha tobb arpam lenne, abbahagytam a hasznalatat de majdnem egy evbe telt mire a szemem teljesen a regi lett.

2008. szept. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ayayyy!:(

Azért köszönöm:)

2008. szept. 21. 11:45
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A senses tusfürdők általában nagyon szárítanak, szoktunk hozzá ajánlani testápolót. 2. válaszoló vagyok, miért lettem lepontozva?
2008. szept. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én nemtudom:S

Deh a lényeg h nekem hasznos wolt..

Köszönöm:)

És wan még egy avonos kérdésem..Arra is kaphatnék wálaszt?A sminkes kategóriában van

2008. szept. 22. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!